Dotaz

Dobrý den,

Ráda bych Vás požádala o radu. Již několik let mám problémy se sedmičkou vlevo nahoře. Asi před patnácti lety mne zub opakovaně bolel, zubařka mi vytáhla nerv, ale okolí zubu i po zákroku stále trochu bolelo. Našla jsem si novou zubařku s citlivějším přístupem, ta zub zkontrolovala, řekla že s ním nic není, doporučila pastu na citlivé zuby a bolesti na několik let ustaly.  

Před asi dvěma lety se mi zub téměř úplně rozpadl a paní zubařka se ho snažila několikrát opravit. Snažila se z otisku vytvořit nový zub a nalepit tento kus na zbývající kousek, ten se však vždy rozpadl. Současně se spravováním zubu mne začala bolet i dáseň mezi šestkou a sedmičkou vlevo nahoře. Před rokem mne dáseň a okolí zubu bolelo tolik a měla jsem celou vrchní levou část tak přecitlivělou, že jsem nemohla vůbec kousat  na levou stranu. Byl mi vytažen nerv i ze šestky vlevo nahoře. (Původně se uvažovalo o rozříznutí čelisti, aby se zjistilo, zda-li tam není zánět.)

Problémy na chvílli ustaly, hlavně přecitlivělost zubů. Před půl rokem se mi zub opět rozpadl, zůstal jen malý kousek, dáseň byla volná a bolesti se na chvíli zmírnily. Před týdnem mi zubařka zub opět  dočasně opravila, dotvořila pomocí bílé výplně a problémy s dásní začaly znovu. Nemohu kousat na levou stranu, dáseň krvácí a zaněcuje se. Za měsíc jsem objednaná na udělání korunky. 

S jinými zuby a dásněmi obecně problémy nemám. Mám plomby na stoličkách, převážná většina mi byla dána ještě na střední škole. 

Četla jsem články o zubech a psychosomatice a v něčem jsem se našla, ale nikde jsem nenašla odpověď přímo pro mě. 

Předem děkuji za odpověď, 

Alena

Odpověď

Dobrý den,problémy na levé straně ukazují na problémy s ženskou stránkou, buď vlastní nebo problém s nějakou ženou. A protože 7. stolička je spojena s tlustým střevem a plícemi, jde o odpuštění, řekla bych matce. Přečtěte si o svých třech dvojkách v datu narození, ukazují na velkou přecitlivělost a problémy s odpouštěním, minulostí. Sedí to 🙂 Přečtěte si o duchovních příčinách tlustého střeva a plic, a o přírodním léčení. Možná si uvědomíte, že vlastně s těmito orgány máte problémy a doposud vás nenapadlo to spojovat. K vyléčení těla nestačí jen pochopit, proč nemoc máme. Je třeba podpořit tělo a léčit hmotou, tj. přírodními doplňky stravy. Přečtěte si Přírodní versus chemické léčení. Celým tématem odpuštění celostně na všech třech úrovních – těla, mysli i duše – se zabývá online kurz AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ – Odpustit je láska 🙂Já bych vám k léčení těla doporučila toto:Liquid Chlorophyll – několikrát denně neředěným proplachovat dásně, dezinfikuje a zbavuje zánětu, poté spolknout a zapít 3 dcl vody. C 1000 – 3 dopoledne – přírodní céčko proti zánětůmKoenzym Lozenges – 2 dopoledne nechat rozpustit v ústech – sliznicí se vstřebávající koenzym, který posiluje dásněUrčitě potřebujete minerály, doporučila bych vám je v podobě multivitamínu New Life (3×1 po jídle) a před spaním vápník s hořčíkem Strong Bones 2tbl.Za měsíc, asi i dříve, budete mít po zánětu, poté bych se vrhla do očisty tlustého střeva, ráda vám pak ve výběru doplňků pomůžu.Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?