Dotaz

Dobrý den,

ráda bych se Vás Miluško zeptala, co si myslíte o darování vajíček. Uvažuji o tom, nejenom kvůli finančnímu ohodnocení (jsem studentka a velmi by mi to pomohlo), ale i kvůli dobrému skutku, který bych tím vykonala. Nebo se mýlím? Četla jsem různá zdravotní rizika, ale to je přeci u všech zákroků. I u banální operace. Velký plus navíc vidím i v tom, že bych se dozvěděla vše o svém zdravotním stavu a pak následném vlastním těhotenství.

Jsem dle mého názoru ideální dárkyně – Jsem mladá, nikdy jsem nekouřila, nepiju, žádné dědičné choroby, prášky neberu a jsem zdravá. Možná mě ale děsí představa, že bych pak měla někde svoje dítě…

Proto prosím, rozepište se na tohle téma, klidně i natočte video. Myslím, že pokud je to nebezpečné, mělo by se o tom dozvědět co nejvíce žen (i pokud není).

Děkuji, jste skvělá žena!

S láskou..

Odpověď

Zdravím a děkuju za zajímavý dotaz…

Cokoliv se nám v životě děje – nebo neděje – má pro nás nějaký význam a je to tak, jak se to děje, pro nás nejlepší. Pokud se ženě netvoří vajíčka, aby skrze ně mohla do hmotného těla přijít duše, pak to má – pro ni – nějaký význam. Pokud ten význam nehledáme, jakože většina lidí ho nehledá, a řešíme jen problém, takže nejsou vajíčka, je třeba je někde získat a tím vyřešit problém, nepomíjí celá podstata – že je nějaký důvod, proč se té ženě vajíčka netvoří a tudíž je nějaký důvod, proč nemá mít děti. Já chápu, že je to velmi citlivé téma, protože každá žena touží po dítěti, a pokud ve své podstatě netouží, tak se cítí špatná, protože pokud žena nechce děti, je odsuzovaná jako špatná žena. Podle mých zkušeností je ohromné množství žen, které nemají děti proto, že by po nich samy toužily, ale proto, že se to od nich očekává. Bojí se přiznat, že je uspokojuje život bez dětí s jinou náplní. V prvopočátku tedy velmi těžko rozeznáme, zda žena dítě skutečně chce. V každém případě čas ukáže všechno a po nějaké době vyplyne napovrch, jak to opravdu je. Žena, která skutečně netouží po dítěti, o něj nějakým způsobem přijde, Vesmír to zařídí, aby stejně nakonec zůstala sama a mohla se věnovat tomu, co je pro ni podstatnější.

Odpovídám takto obsáhle proto, že si nejsem jista, zda je darování vajíček skutečnou pomocí. Možná to jako pomoc může vypadat, ale je to opravdu „záchrana“ ženy? Mám pocit, že je to nesrovnatelný krok např. s adopcí, darcovstvím krve, krve, plazmy, kostní dřeně, orgánů,…

Já bych se rozhodovala na základě této otázky: Když to neudělám, ublížím někomu?

Vnímám ženu se schopností zprostředkovat cestu duše na tento svět jako posvátnou schránku, boží dílo a boží proces od početí k porodu. Je to jeden z nejzásadnějších procesů pro další život člověka a realizaci duše na tomto světě, čím více se vměšujeme do tohoto božského přirozeného procesu našimi rozumovými skutky, tím rozhazujeme harmonii a způsobujeme další problémy, které nás v tuto chvíli ani nenapadají – a nikoho v současném zdravotnictví.

Já vidím smysl v darování vajíček jiný – pokud máte potřebu pomáhat, dělejte to způsobem, který nebude nikomu ubližovat. Vždycky všechno vypovídá o nás samých – ptala bych se sama sebe, proč mám tyto potřeby a co jimi schovávám, řeším, co skrze tohle chci pochopit na sobě?

Projděte si vše v Žena je láska. Kurz Žena je láska zdarma, který vám ukáže základní principy pasivního ženství. Je tu i náhodaKnížka Žena je láska.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře