Dotaz

Dobry den mam na Vas dotaz ohledně meho zdravi v řijnu minuleho roku jsem byla na hysteroskopii kvuli zvětšene děložni sliznici pan doktor mi předepsal orgametril na upravu minulou středu jsem byla na kontrole a sliznice po menzes je opět zvětšena a ještě se přidala mala cysta na pravem vaječniku dostala jsem misto orgametrilu norethistenol ktery mam užit zitra a tady je problem ja nechci hormony uživat chci se proto zeptat jestli je naka přirodni lečba ktera by sliznici nezvěčovala ja mi 53 let a lečim se na psychiatrii kvuli uzkostem občas si vezmu lexaurin jsem pořed podraždena a bojacna že se mi něco stane přitom musim fungovat staram se o nemocnou matku ktera je nepohybliva.
Předem moc děkuji

Odpověď

Dobrý den,
na vše je přírodní řešení 🙂 vlastně jiná léčba než přírodní vlastně není, hormonální a chemická je potlačování příznaků, kdy za čas se stejný problém projeví jinde a jinak. Problém je v tom, že současná medicína nevidí člověka jako celek, nezná souvislosti a tak další potíže s těmi původními neumí spojit.
Přečtěte si o endometrioze, jedná se o podobný problém. Příčinou je stagnující lymfa v důsledku užívání hormonů či jiných chemických léků. Důkazem stojící lymfy a toho, že hormony, které jí mají vyléčit, vše zhoršují, je tvorba cysty, to je další projev stagnující lymfy. Jste ze stresu a přetížení velmi překyselená a máte totální úbytek minerálních látek, ztrácíte psychickou stabilitu. Překyselení zhoršuje tok lymfy, jste v začarovaném kruhu.
Chce to očistu, zharmonizovat hormonální systém (ideálně Organic Noni, srovnává i psychiku) a doplnit minerální látky. Přečtěte si výše uvedené odkazy a doporučení k užívání, pokud si nebudete vědět rady, poradím.
A nebojte se prostě hormony nejíst. Poctivě je užíváte rok a siutace se jen zhoršila. Proč je tedy jíst? Bát se není čeho, pokud se dáte přírodní cestou, zlepšíte svou stravu, vše se bude postupně zlepšovat.
Také je důležité si uvědomit, co vám vaše tělo říká, ne náhodou se vám tak děje, vše má svou hlubší, duchovní příčinu. Můžeme spolu dohledat, pokud chcete, jde pak o placenou službu.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře