Dotaz

Dobrý den,
Moc Vás prosím o pomoc, už téměř 2 roky mám problémy se zažíváním. Začalo to průjmy střídajícími se se zácpou. Ale poslední rok jsou to stále jenom průjmy, téměř denní. Nejhorší je to po ránu. Také mě trápí nadýmání. Za půl roku jsem zhubla 10kg a hubnutí nemohu zastavit. Mám nehutenství k jídlu, akorát sladké mám pořád ráda, ale to je jediná věc, o které vím, že mi mé problémy hodně zhoršuje. Na gasrtoenterolodii mi udělali všechny možné testy, ale nic mi nenašli. Zkoušela jsem různá probiotika, psilium, čaje, léky přímo na průjem,…atd. Začínám z toho být zoufalá, jsem společenský člověk a mám velice ráda lidi, ale kvůli průjmům sedím doma a ubíjí mě to. Byla jsem už i u psychiatra, ale také mi nepomohl. Mám pocit, že se z toho zblázním. Také nejím maso už více než rok, když jsem ho přestala jíst, mé problémy se na chvíli téměř vytratily. A jíst ho znovu nezačnu. Jinak je můj zdravotní stav celkem v pořádku, akorát mám sníženou funkci štítné žlázy (po matce), měla jsem náběh na astma, šelest na srdci a také mývám ženské záněty, krevní tlak mám spíše nízký, ale v normě. Také mám stále rýmu a vykašlávám hleny, ale to možná proto, že jsem kuřák. Krevní skupinu neznám ale můžu být nula nebo A (skupiny rodičů). Mám hnědé kruhy kolem očí a střídají se u mě návaly energie a únavy, také se mi dost často motá hlava. Dala bych vše, proto abych mohla opět žít…

Odpověď

Dobrý den,
určitě jste si pročetla odkazy, které se vám objevily, když jste si do vyhledávače v Empatii zadala Průjem, Přibrat… je tam toho spoustu.
Základním, od čeho vše u vás začalo, byl špatně fungující žlučník. Jste 3 Dřevo, tzn. vaše nejsilnější a současně nejohroženější orgány jsou žlučník a játra, a vaše životní výzva učit se spokojenosti se vším, vždy a s každým. Průjem je ukazatelem toho, že se nechcete zabývat tím, čím máte, bojíte se rýpnout do toho, co vám vadí, tak to předčasně vypouštíte. Všechny ostatní potíže, které máte, spolu úzce souvisí. Díky špatnému trávení a nespokojenosti dochází k překyselení organismu (výtoky), ztrátě minerálních látek (astma), přetížení lymfy (štítná žláza, točení hlavy, únava), můžete vyřešit vše najednou. To trávení je ale základ. Pokud byste měla zájem o důkladný rozbor své situace, vypracuji ráda za poplatek.
Bohužel mám pocit, že díky překyselení u vás došlo k přemnožení plísní a jiných parazitů (chuť na sladké a hubnutí), takže je třeba se ubírat i touto cestou. Přečtěte si o parazitech. Možná to pro vás není moc veselé, ale tuším, že je to tam…
Já bych vám doporučila užívat:
Liquid Chlorophyll proti překyselení 3 lžičky denně.
Nopalin jako základní produkt, který vám zastaví průjem a nastartuje zažívání žlučníku a slinivky, je to léčivý kaktus, užívat teď 5x2tbl. vždy před jídlem, až přejde průjem, tak snížit na 3x2tbl.
AC Zymes probiotika, užívat vždy s Nopalinem dohromady 1tbl.
Paraprotex, protiplísňový produkt, užívat 3tbl. denně také vždy s Nopalinem. Takto než přejde průjem, pak uvidíme 🙂
A psylium určitě užívejte také, to správné pomáhá, užívat ráno a večer na lačno 1 čajovou lžičku rozpuštěnou ve vodě.
Ze stravy je nutné vyřadit všechny sladkosti, cukr a mléčné výrobky.
Přečtěte si knížku Štěstí není náhoda nebo Bible štěstí, pomůžou vám 🙂
Kdyby něco, ozvěte se!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře