Dotaz

Dobrý den,
mám dotaz ohledně změny, kterou u sebe pozoruji..delší dobu mě píchalo v polštářku prostředního prstu na pravé noze, nyní se bolest přesunula do druhého prstu na lévé noze a je občas dost intenzivní, že na nohu nemohu došlápnout. S tím mi poslední dobou začaly od krku vystřelovat bolesti, které končí někde za uchem a jsou dosti bolestivé. Nevím, zda je to nějaká doprovodná reakce, ale začalo se mi na zádech a krku tvořit akné, které se vůbec nehojí. Pokud byste měli nějaký návrh, jak reagovat, popřípadě léčit, byl bych vám vděčný. Děkuji a s pozdravm.

Odpověď

Dobrý den,
vaše potíže jsou z prostého překyselení, kdy z tkání neodchází škodliviny a způsobují tyto stěhovavé bolesti. Lymfa odvádí nečistoty směrem od periférií těla do hlavního kanálu v krku, kudy teče do sleziny a tam se filtruje. Když je lymfa plná, nečistoty odchází jinak, třeba kůží v podobě akné. Řešení je velmi jednoduché – odkyselit 🙂
Protože začíná období odpouštění a vypouštění – tlustého střeva, doporučila bych vám začít očistou střeva, to je základ a současně se odkyselíte. Předpokládám, že nemáte žádné jiné zdravotní potíže…
Přesně vám bych doporučila tyto přírodní doplňky:
Pure Yucca (2-2-2 na lačno hodně zapít) + Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček do 2l vody a popíjet během dne) + AC Zymes (2-2-2) probiotika + Omega 3 na zlepšení toku lymfy a podporu hojení akné (1-1-1) + C 1000 Plus (2-1-0) protizánětlivé, ředí krev i lymfu + Mega qProtect (1-1-1) na sbírání usazených škodlivin.
Ostatní k očistě – čaje, si vyberte podle libosti, jsou jen podporou léčivých doplňků… nastudujte stravu!
Jinak s očistou střeva se váže odpouštění, podívejte se na Odpustit je láska. Ale vaším hlavním životním úkolem je pochopit vztahy – jste 1 Voda, takže pro vás je povídání na Soužít je láska.
Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře