Dotaz

Dobrý den,
prosím o radu. Neustále mě trápí gynekologické výtoky, před třemi lety mi gynekolog zjistil ze stěru přítomnost streptokoka (na tři křížky) a označil ho jako příčinu výtoků. Předepisuje mi stále dokola různá antibiotika na vkládání do pochvy i na užívání orálně, ale nic nezabírá a streptokoka mám stále. Na antibiotika jsem už zanevřela a chtěla bych se vyléčit přírodní cestou. Na Vašich internetových stránkách jsem se dozvěděla, že na streptokoka zabírá pouze extrakt z lichořeřišnice. Můžete mi prosím poradit jak dlouho a v jakých intervalech mám tento extrakt užívat a zda mám ještě něco k extraktu přidat na užívání? A můžu se opravdu zbavit streptokoka touto přírodní cestou?
Děkuji Vám za odpověď
Zdraví a pěkný den přeje

Odpověď

Dobrý den,
zkušenosti s vám podobným problémem máme již letité, téměř každá druhá žena má výtok a nějakého koka. Lékaři vás neumí těchto koků zbavit, pouze potlačují jejich projevy. Koky se usazují pouze tam, kde je snížená imunita. Pokud na jejich projevy dostanete antibiotika, tak se sice zbavíte těchto projevů (výtoků), ale jen dočasně, protože koky se někam schovají, antibiotika vám imunitu sníží opět trochu níž a tak mají zase živnou půdu pro své řádění. Pak jste v začarovaném kruhu. A jak z něj ven?
Řešte duchovní příčinu.
Nejdůležitější je znovu osídlit vaše střeva příznivou střevní bakterií acidophilem a posílit imunitní systém nějakým kvalitním preparátem. Lichořeřišnice se doporučuje jako doplněk.
Doporučuji:
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, kterou tam již po všech antibiotikách žádnou nemáte. Ta je zodpovědná za rovnováhu všech mikroorganismů v našem zažívacím traktu a tudíž, když chybí, plísně, kvasinky a ostatní nepříznivé se přemnoží a napadají nejbližší orgány. Dávkování 2-0-1 nalačno.
Noni – velmi účinně posiluje imunitní systém, využívat alespoň 1 balení, což je 1 měsíc 3xdenně 1 polévkovou lžíci.
Nopalin – je to sušená dužina kaktusu Nopálu, který po spolknutí a zapití ve vás nabobtná a nasává do sebe všechny nečistoty, které potká, navíc obsahuje velké množství léčivých složek, takže léčí celý zažívací trakt. Současně má výborné účinky na ledviny a močové cesty, což přesně potřebujete, protože je třeba si uvědomit, že všechny problémy s ženskými orgány vždy souvisí se vztahy s muži, nejčastěji s tím nejbližším. Dávkování 2-2-2 před každým jídlem.
Psylium = semínko indického jitrocele – ráno a večer rozmíchat ve ¼ litru vody 1 čajovou lžičku, rychle vypít nalačno, ve vodě totiž bobtná a stává se z něj želatina. Když ho vypijete, stahuje s sebou nečistoty z trávícího traktu pryč.
Vypít denně litr čaje a 1,5 litru vody s 1 vymačkaným citronem – neutralizuje naše překyselené tělo a tak nevytváří příznivé podmínky pro život nepříznivých mikroorganismů (ty mají rády kyselé prostředí). Zároveň je nutné vyloučit ze stravy všechny sladkosti, cukr totiž také vytváří kyselé prostředí. Také je třeba vyloučit ze stravy mléčné výrobky.
Je toho opravdu více než jen lichořeřišnice, ale je to vyzkoušená fungující cesta, která neřeší následek, ale příčinu.
Krásný den
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře