Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se na Vás obrátit s problémy, které mě trápí už dlouhou dobu. Mám 22 let a již od dospívání mě trápí akné a bolestivá menstruace. Hluboké akné se vyskytuje hlavně na bradě, na čele, u kořene nosu a na spáncích; často se ale objevují i hnisavé pupínky na tvářích. Kožní doktorka mi akné „léčila“ chemickými peelingy, v minulosti antibiotiky, teď mi je předepsala znova, ale už je užívat nechci. Pořád mi doporučuje hormonální antikoncepci, prý mi pomůže. HA brát nechci, ale mrzí mě, že mi ji doporučuje také sestra a maminka. Menstruaci mám již od počátku velmi bolestivou, k tomu silné křeče a v minulosti jsem mnohokrát v první den menses zvracela, poté to vymizelo a v posledních dvou letech se zvracení zase občas objevuje. Téměř před půl rokem jsem začala užívat homeopatika (pulsatilla), které mi trochu zabraly – bolest je pořád, zmírnily se ale křeče. Před 2 měsíci jsem ale zase zvracela, měsíc na to jsem při menses nepocítila žádnou bolesti (podotýkám opravdu žádnou) a další měsíc mě bolesti trápily zase. Z mého akné mám pocit méněcennosti, stydím se před lidmi. Vím, že bych se měla naučit mít se ráda jaká jsem, ale asi to nedokážu. Mrzí mě, že jsem s matkou nikdy neměla důvěrný vztah, kdy bych jí mohla vše svěřit. Také mám pocit samoty a prázdna (především po rozchodu s partnerem před pár měsíci). Chtěla bych s tím vším už konečně něco dělat, ale nevím kde začít. Děkuji Vám za tyto webové stránky i za odpověď.
S pozdravem Petra.

Odpověď

Dobrý den,
možná vás to překvapí, ale vaše akné s bolestivou menstuací velmi úzce souvisí. Původem je překyselení organismu, tím vznikají zánětlivé stavy (akné) a dochází k tuhnutí měkkých tkání (bolestivá menstruace). Na duchovní úrovni je důvod v tom, že máte problém vyslechnout cizí názor a přijmout ho, máte potíž vcítit se do druhého člověka a vnímat jeho potřeby a pocity. Tím dochází k nedorozumění, protože lidé kolem vás mají pocit, že jim vtlačujete jen to své, a tím samozřejmě zpětně dochází k tomu, že jste nespokojená s druhými a tím se na úrovni těla překyselujete. Máte obrovské množství energie, potřebujete ji odvádět na úrovni těla i mysli, tzn. že byste měla velmi a velmi fyzicky aktivovat, a současně něco v hlavě vytvářet – ideálně je pro vás podnikat, tím zaměstnáte hlavu vytvářením projektů pro sebe a pak je budete realizovat. Ventilace energie je pro vás skutečně zásadní, protože pokud tu energii ze sebe nevytlučete, vylézá pak někde jinde a to ve vztazích. Učte se naslouchat, mlčet, přijímat i názor druhých, i když vám se zdá zcela zcestný. Kupte si knížku O lidských vztazích; Čtyři dohody; Láska, vztahy, přátelství; Muž nebo žena; Láska nebo Spratek – každá vám může pomoci. Akné je pouze projev vaší nespokojenosti, prostě kůží jde ona neventilovaná energie ven, a bolestivá menstruace nespokojenost ve vztazích s partnerem, ale především sama se sebou. Učte se být šťastná a spokojená v každém okamžiku s tím, co právě máte v tu chvíli, a buďte spokojená s každým, ať je jakýkoliv. Láska je cesta, která vám přinese klid.
Uzdravení je velmi jednoduché:
Liquid Chlorophill – tekutý chlorophill z vojtěšky, který čistí všechny systémy těla, hlavně vytváří neutrální prostředí. Dávkování 1-1-1 malá lžička do sklenice vody na lačno.
Green Health (vojtěška s vlákninou) na pročištění organismu, také snižuje kyselost vnitřního prostředí, léčí celý zažívací trakt, působí protizánětlivě v oblasti střev a pohlavních orgánů, hojí i zánětlivé stavy na kůži, dávkování před každým jídlem 2 tbl.
Noni – posiluje imunitní systém, rozvolňuje, změkčuje, působí proti bolesti, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Strong Bones = vápník s hořčíkem v chelátové formě a ve správném poměru 2:1 – pro zezásadění, dávkování 1-1-2.
Evening Primrose Oil – je to pupalkový olej, který stimuluje tělo k tvorbě hormonů, posiluje svalstvo pánevního dna, snižuje bolestivost menstruace a upravuje její cyklus. Dávkování 1-1-1.
Dále je nutné zvýšit příjem tekutin (vody, neslazených bylinných čajů). Dopoledne střídat bylinné čaje na podporu trávicích orgánů (uvařit si vždy 1 litr na dva sáčky) a odpoledne čaje na podporu vylučování. Denně vypít navíc 1 litr čajů (střídat) Lapacho (na neutralizace prostředí) a Vilcacora (na podporu imunitního systému) a Rooibos (na sliznice) s polovinou vymačkaného citronu. Tak se dostanete na 3 litry denně, což je velmi potřeba. Jak se zbavit kyselosti, v tom by vám velmi pomohlo pití zásadité vody z ionizátoru vody Aquarion, přečtěte si vše o překyselení a něm zde. Každý večer před spaním je třeba podpořit játra, budou přetížená zbavováním se toxinů z plísní, vypít 1/4 litru čaje na játra Hepatik nebo Jaterní Ungolen.
Ze stravy je nutné vyloučit všechny mléčné výrobky (nahradit je sojovými) a všechny sladkosti alespoň na pár měsíců, než se potíží zbavíte a než začnete svou energii ventilovat jinak, než skrze své tělo 🙂
Kdyby něco nebylo jasné, jsem tu. Za čas se ozvěte, jak se daří.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře