Dotaz

Ahoj Miluško,

už delší dobu přemýšlím jestli mám nebo nemám se tě zeptat a tak jsem dozrála a ptám se 🙂 Mám suchou pokožku na bradě, okolo úst , ted´ už i okolo nosu.  Jsem dost náladová a nemám absolutně chut´ na intimní vztah s partnérem, spíše mě to vždy znechutí. Podezírám hormonální poruchu. Je možné , že to způsobilo i pití kávy? Dříve jsem totiž jí pila jen tak občas, ale ted´ jí mám moc ráda a dopřeji si jí každé ráno 🙂 Děkuji Ti za odpověď

Odpověď

Ahoj!
Káva mohla být spouštěčem, protože překyseluje, ale není pravým důvodem. Tím je nespokojenost s partnerem. Určitě sis našla v diagnostikách, že místo, kde se ti problémy objevují, souvisí s ženskými orgány, okolí nosu jsou průdušky a to, že se cítíš ve vztahu dušená, a cítíš křivdy, zabýváš se minulostí. Je třeba se soustředit na tvoření své ženské stránky, ale mít na paměti i vědomí sebe, žít pro sebe, uvědomovat si, že stejně jako aktivně buduješ partnerský vztah musíš budovat i vztah k sobě.
V každém případě si přečti duchovní příčinu ženských problémů, je tam proklik na přírodní léčbu, z čehož nutně potřebuješ odkyselit, tj. Liquid Chlorophyll + Vojtěšku Green Health, posílit sliznici probiotiky, přidat něco protizánětlivého – pupalku Evening Primrose Oil. Stravu hodně omezit na ovoce, zeleninu, ryby, žádné sladkosti ani cukr a mléčné výrobky.
Držím palce!
S láskou Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře