Dotaz

Hezký den přeji,

už druhým rokem mne trápí hučení v uších a problémy se sluchem, snažím se více naslouchat sobě i blízkým, ale zřejmě někde dělám chybu.

Také pociťují tlak na pravé straně pod žebry, budím se kolem 2h, může to být žlučník, před 3 lety mi zjistili kámen, často mne poboliva i na pravé straně pod klíční kosti az k lopatce – na pravé straně hrudníku i zad a v oblasti ramen, někdy právě a taky levé rameno, občas jsem vlivem zřejmě hormonálních změn měla potize se psychikou.

Některé věci si umím odvodit, ale nejsem si celkem jistá, moc přeji vyřešit problémy se sluchem a se žlučníkem. Mě problémy taky hodně souvisí i s mými problémy ve vztazích, na kterych se snažím pracovat, ale jde mi to ztěžka, občas 1 krok vpřed a 2 zpatky. Začala jsem brát noni, koenzym Q10, hořčík, lecitin a na hormonální vyváženost mi pomáhá female balance, které obsahuje výtažek z vojtěšky, rozchodnice, chmelu a červeného jetele.

Sledují vaše programy a vím, že všechno souvisí se vším a nic není náhoda tak jsem Vás chtěla poprosit o radu, které přípravky a v jakém dávkování brát a jak pokračovat v krocích ve vztazích, ať se běžícím pořád dokola a spíše vzad, jsem i v kruhu žena je láska, ale pořád na začátku jakoby zaseknuta,

předem moc děkuji za odpověď. Maja

Odpověď

Ahoj Májo,

tvoje potíže samozřejmě zobrazují problémy ve vztahu, žlučník je o nespokojenosti a zlosti. Žlučníkové kameny jsou zhmotnělé agresivní myšlenky, které v sobě udržujeme.

Máš jen jedno sudé číslo, tedy příliš aktivní, mužské energie, kterou potřebuješ odvést, ale zřejmě to neděláš. Máš prázdnou Rovinu senzitivity, velmi silně prožíváš své city, příliš vše analyzuješ a rozebíráš v hlavě (izolované číslo 3 a izolované číslo  9), ale často to, co rozmyslíš, zůstane to jen v tvé hlavě. Nemáš schopnost harmonicky řešit spory, spíše si je chceš vyhádat. Protože máš plnou Rovinu dovednosti, jsi zručná, vše ti jde od ruky a zvládáš vše rychle a dokonale, a tak je pro tebe nepochopitelné, že ti druzí nejsou tak schopní. Jako energie Ohně, velmi ráda kritizuješ a tak dokážeš partnera zraňovat. Ty sama kritiku nesnášíš a už vůbec pocit, že něco děláš špatně, to často nechceš vůbec slyšet. Že by to byl ten důvod problémů se sluchem? 🙂

Otoč ten prst na sebe a zkus začít poslouchat a připustit k sobě i názory druhých, i ty které se ti nelíbí, zkus na jejich pohledu hledat něco pro sebe, přijmout i kritiku.

Přijmi, že každý máme své silné a slabé stránky, přijmi je, a pracuj na nich. Máš životní číslo 7 – citovou karmu, přišla sis v této oblasti něco dořešit a určitě to souvisí s tvou ženskou rolí (žlučník – učit se být spokojená s tím, co mám), a rozhodně učit se naslouchat druhým (chybějící dvojka – problémy sluchu)

Možná si vedle tebe tvůj partner připadá neschopný, má pocit, že ho nepotřebuješ, protože sama vše zvládáš lépe a rychleji.

Jsi v Kruhu, takže své ženské výzvy znáš, pracuj na nich a trénuj trpělivost. To, co jsme nějakou dobu kazily, nezměníme za měsíc, pokračuj, i když to je krok dopředu a dva zpátky, má to cenu, nespěchej na sebe.

K doplňkům si přidej něco na odkyselení – Liquid Chlorophyll – 3 lžíce do 1,5l vody, Nopalin – pomůže ti harmonizovat žlučník, čistí žlučovody, dávkování  2-2-2, 15 minut před jídlem, nevím, kolik bereš koenzymu, pokud řešíš hučení v uších, nemůžeš brát jen preventivní dávky, je potřeba vyšší dávkování, alespoň 3×50 mg denně tedy Mega Coenzym Q 10 Plus – (ten obsahuje 50 mg v 1 tbl) 3×1. A pokud to půjde, přidej Rhodiolin, pomůže s rozvolněním žlučovodů, ale srovná tě i psychicky, dávkování 1-1-1.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Přidej se do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívej se na kurz Radovat je láska, pro tebe je důležité najít radost ve svém životě, potřebuješ najít svou seberealizaci, něco, co tě bude naplňovat a kde své silné energie odvedeš.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře