Dotaz

Dobrý den,
prosím o radu. Před dvěma lety jsem měla tříštivou zlomeninu levé holenní kosti, na to – jak mi vyhrožovali, to dopadlo docela dobře – bez větších následků, jen mi vyhrožují, že do deseti let mám jistý umělý kolenní kloub. Ale zhruba od té doby se necítím úplně v pohodě, krvací mi dásně, mám pocit těžkých nohou, ale neopuchají mně, jen pár malých viditelných žilek na noze po úraze trochu více. Citím se unavená, bez života, ráno se necítím odpočatě a jako bych měla písek v očích. Nemám energii. Možná to souvisí i se stresem, já i přitel měníme zaměstnání – splácíme hypotéku – jsou to nervy… Chtěla bych se stát i členkou Vašeho klubu, ale nevím s jakou očistou mám začít a nechci nakupovat chaoticky, prosím o radu, kde začít. Na Vaše stránky chodím pravidelně, ale asi potřebuji konkrétní pomoc pro sebe.

Odpověď

Dobrý den,
nehoda není náhoda, ale rychlé upozornění na něco, co děláme špatně a stále na to nereagujeme – tělo přitvrdí. Levá holenní kost ukazuje především na potíže v našich vztazích, proto souvislost s koleny, kontrolkou našich ledvin a vztahů. Zlomeniny vždy souvisí s naším zatvrdnutím (proto jsou i projevem oslabených jater a žlučníku), proto musí dojít k násilnému zlomení, našemu násilnému zastavení a uvedení do klidu, do stavu, kdy máme čas na vše. Máme šanci budovat nově, jinak, pokud to neslyšíme a neuděláme, zůstaneme ve stejných kolejích, vše se dál oslabuje, zase jinde – tělo zkouší, co pro nás už konečně bude ta správná výzva k zastavení. Znáte to, člověk tolikrát slyšel, co má a nemá dělat, ale neslyší – proč? Není to pro něj ten správný čas. Takže naše tělo je stejně trpělivé, zkouší to s námi a zkouší, až konečně uhodí hřebíček na hlavičku a my si to konečně uvědomíme 🙂
Pokud mám radit, zaměřila bych se v první řadě na svá játra a udělala si řádnou očistu 3 měsíce v kuse, všechny příznaky, které popisujete, jsou projevem přetížených jater. Sice teď není jejich čas, ale to vůbec nevadí, pokud se takto cítíte. Teď je čas srdce a tenkého střeva a pokud na jaře, když je období, kdy máme podporovat svá játra a my to neděláme, projeví se to na srdci a tenkém střevě – třeba na vašich dásních, dobré, co? Podívejte se na předávání energií během roku, proč je třeba preventivně pečovat své vnitřní orgány a jak si energii předávají nebo ubírají. Během očistné jaterní kůry bych si udělala dietu – co nejvíce zeleniny a ovoce, co nejvíce tekutého – polévky, kašičky, hodně pít, bylinkové, zelené, kvalitní ovocné čaje (najdete v našem e-shopu), ovocné šťávy. Podívejte se na stravu podle své krevní skupiny. A četla bych knížku Láska jako životní styl a všechny své postoje bych změkčovala a změkčovala, nechala být každého nejen svého syna. Pokud máte zájem o důkladný placený rozbor, ráda vypracuji!
Nákupem produtků k očistě se můžete stát členem našeho klubu a pak budete mít mé rady zdarma, ale to obvykle probíhá velmi živě mailem.
Opatrujte se a kdyby něco, ozvěte se!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře