Dotaz

Milá Empatie,
moc prosím o Vaši radu. Asi před 4 lety jsem začala detoxikovat tělo různými přírodními preparáty, ale asi to nebylo tak účinné, protože u mě přetrvávají určité zdravotní problémy, které už mám od dětství a trvají doposud. Potřebuji poradit, jak se jich konečně natrvalo zbavit, protože lékaři mi nepomůžou a já s tím chci něco udělat. Od dětství trpím na svědivou vyrážku ve vlasech, takové červené fleky, které se objevují i na pažích, v obličeji mě trápí akné T-zóna a občas se akné objeví před ušima, asi od 10 let mě trápí bolest hlavy nad obočím a na spáncích, která se objevovala jednou za půl roku, ale asi od 20 let 3x měsíčně někdy i 3x týdně, od 15 let bolest v krku, která se neustále vrací a přechází až do pálení a polykání hlenů, od 30 let mám dlouhodobě zalehlé uši a nos, což je hodně nepříjemné, když si lehnu uši odlehnou, ale zase slyším šumění, asi tak od 20 let pociťuji, že mi je pořád zima, studené nohy a ruce, trápí mě také padání vlasů, jemné vlasy a často se mastící, dále se mi pak neustále vrací plíseň na malíčku levé nohy a bradavice. Mám také problém s dýcháním, když vyjdu pár schodů, tak se strašně zadýchám a pociťuji píchání na hrudní kosti mezi prsy. Jako dítě jsem asi v 8 letech prodělala zánět mozkových blan a rozháněli mi slepé střevo, trpěla jsem také na opary a byla jsem strašně unavená, což jsem doposud. Podle mě to vše ukazuje na špatná játra, na lymfu a na plísně. Asi před 3 měsíci jsem začala mít každý den otoky pod očima na lícních kostech , které se občas objevovaly i v dřívejších letech, zjistila jsem, že když nebudu jíst živočišnou bílkovinu,tak se otoky ztrácí, takže jsem stravu upravila tak, že jím jenom brambory, rýži, kroupy, zeleninu a ovoce. . V současné době jsem ve 2.měsíci těhotenství a užívám Noni, Strong Bones, New Life a objednala jsem si ještě ocean a vojtěšku, ale trápí mě i tak velké bolesti hlavy, strašná zimnice, únava a když jsem v klidu tak mě brní nohy a ruce. Potřebuji poradit, jestli to co užívám je správně a co si mám ještě doobjednat, aby se můj stav zlepšil a aby se mi narodilo hlavně zdravé miminko, abych mu něčím neublížila.
Děkuji moc za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
prvně chci napsat, že jako člen naší sítě CaliVita a náš zákazník se obracejte přímo na můj mail, ať nemusíte čekat dlouho, lidé, kteří se o sebe starají, mají v odpovědích přednost 🙂
Za další je velmi důležité si uvědomit, že to, co musíte mít především, je trpělivost. Celý život něčím trpíte, jedna nemoc za druhou a neléčené od příčiny, tak je třeba si to v hlavě postavit tak, že teď zase do konce života už budete jen svůj stav zlepšovat a udržovat. Cítím z vašich slov odhodlání, že už jste ve fázi, kdy jste rozhodnutá být zodpovědná a skutečně se starat, super!
A také je třeba přijmout fakt, že v těhotenství není možné razantně detoxikovat. Stejně tak v těhotenství není možné řešit duchovní záležitosti, žena je hájená a měla by se zabývat jen svou ženskou stránkou a dítětem, a to i po celou dobu kojení nejméně. Tvrdím, že žena je hájená, ideálně až do šesti let dítěte. Proto nebudeme rozebírat žádné duchovní příčiny, nebudu poukazovat na nic, čím se máte zabývat, teď totiž nic řešit nemáte 🙂 Budeme se zabývat jen tělem, ono stejně pomůže zpětně i mysli a bude se cosi hýbat i duchovně.
Základem je zbavit se překyselení. To způsobuje špatný odvod zplodin, přetěžuje lymfu, játra, snižuje imunitu, zbavuje vás energie, ničí sliznice, dovolí nepříznivým mikroorganismům se přemnožit, atd. atd. Vyřazení mléčných výrobků byl výborný krok, ty přetěžují ledviny, ovšem vy jako krevní skupina B potřebujete mléčné výrobky, a to kysané. Podívejte se na stravu KS B. Z doplňků jste si vybrala téměř dobře, jste šikulka! Užívejte:
Noni – 3 polévkové lžíce denně – vyčistí dutiny, posílí imunitu, dá vás do harmonie, podpoří játra – využívala bych balení, které máte a nahradila Liverem (2tbl. večer před spaním) a Sublinqual Coenzymem (1tbl. ráno rozpustit pod jazykem).
Vojtěšku užívat 3 měsíce v kuse (dávkování 2-2-2 před jídlem) a pak až po porodu znovu nasadit – základ odkyselení.
Ocean užívat 1 lžíci denně po dobu užívání vojtěšky, poté vysadit a místo vojtěšky a Oceanu užívat Spirulinu Chlorelu Plus 1tbl. ráno.
New Life 2 tbl. denně vždy po jídle a Strong Bones 2-2-2 (poslední před spaním). Přidala bych Magnezi B6 kvůli brnění nohou, máte deficit hořčíku, užívat 1-1-1 se strongem. A přidala bych ještě C1000 2tbl. denně po jídle. Na sliznice a imunitu bych přidala probiotika AC Zymes 2tbl. ráno na lačno.
Pokud to je jen trochu možné, pořiďte si Aquarion, zásaditá voda udělá většinu ozdravné práce 🙂
Budeme v kontaktu, ráda vám budu pomáhat 🙂
Vaše Empatia s láskkou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře