Dotaz

Dobrý den, Vaše stránky jsem objevila náhodou (i kdyz ne náhodou, ale zřejmě osud).

Zajímám se o alternativní léčenía esoterické = vědy, ke kterým mne přivedla diagnoza mých rodičů a tou byla rakovina. Myšlenku, že bych touto nemocí mohla onemocnět i já se snažím zahánět, ale moc se mi to nedaří. Prosím poraďte někdy mám stavy panického strachu, někdy jsme odevzdaná všemu. Děkuji moc.

Penízky na provoz těchto stránek pošlu na Váš účet. V poznámce bude Johanka. Trpím též bradavicemi.

Odpověď

Dobrý den,

V každé rodině se táhne nějaké dědičné zatížení, jde vlastně o projev rodinné karmy, tj. stejných nevyřešených úkolů, kvůli kterým si danou rodinu vybíráme, abychom na druhých, dělajících stejné chyby jako já, lépe pochopili sebe. Přece všichni víme, že chyby druhých jsou nám tak jasné! A navíc pokud jsem s dotyčným citově svázán, víc o tom přemýšlím, také proto, že ho mám stále na očích. Ti druzí nám dávají svým příkladem šanci vidět sebe, můžeme díky jejich chybám, které nám ukazují, najít jinou cestu a těchto chyb se vyvarovat.

Rakovina je důrazné upozornění na přehlížení vyšších duchovních principů a nevíra v sebe, neláska, zatvrzení ve svém neměnném názoru, nechuť se změnit a přijmout zodpovědnost za svůj život. Podle typu rakoviny vašich rodičů si najděte oblasti, které jsou pro vás výzvou (sekce Duchovní příčiny nemocí).

Rodiče vám nedali svůj příklad proto, aby ve vás vzbudili strach, ale abyste vy pochopila a především udělala víc. Strach přitahuje přesně to, čeho se bojíme, abychom si to vyzkoušeli a tím se toho bát přestali. Pokud ovšem se budete snažit postojům vašich rodičů vyvarovat, pokud pochopíte, že láska je cesta i cíl a budete žít s láskou k sobě i celému světu, pokud se o svou tělesnou schránku budete starat, jak nejlépe to půjde, není třeba se čeho bát. Pro vás je prioritní učit se vyjadřovat své pocity, protože to neděláte, zůstávají nevyřčené ošklivosti ve vás a projevují se jako bradavice, jak jednoduché 🙂

Přečtěte si článek Dědičnost – smůla nebo příležitost

Místo strachu konejte. Své tělo podporujte doplňky CaliVity, nic kvalitnějšího si nemůžete dopřát. Začněte léčbou bradavic, cokoliv z odkazu je vhodné.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pokud něco není jasné, jsem tu.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře