Dotaz

Krásný dobrý den, 

už dlouho váhám Vás poprosit o radu, protože už si opravdu nevím rady 🙂 
Je mi 33 let, měřím 163 cm a vážím 47 kg. Vždycky jsem byla štíhlejší typ, ale po porodu druhého syna (před 2 lety) jsem více zhubla. Syn se narodil s Downovým syndromem a pár měsíců mi trvalo než jsem to psychicky přijala. Tím jsem málo jedla. Teď (půl roku) se cítím dobře a snažím se přibrat, ale nedaří se mi to. Snažím se už pár let jíst zdravě (omezit maso, ml. výrobky, lepek a cukr) a pít jen čistou vodu a čaje. Pohyb mám dostatečný (mám ráda sport).
Nerada bych přibírala jen zvýšením bílkovin v rámci masa a ml.výrobků (nedělá mi zvýšené množství dobře na trávení a mám oslabené ledviny). 
Moc si Vás vážím  Vašich rad, které na stránkách a videích dáváte a věřím, že i mi dokážete poradit, co jíst, abych přibrala (necítím už se ve svém těla pěkná a pro svého manžela přitažlivá). 
Předem moc děkuji za Vaší odpověď
S láskou a pokorou Ivet

Odpověď

Dobrý den, zadejte si do vyhledávače na empatii jak přibrat a podívejte se podobné dotazy, třeba tento: Jak přibrat na váze Jste člověk empatický, dokážete se vcítit do druhých (vaše dvojka) s velkou vazbou na rodinu a partnera (vaše šestka), ale současně máte osmičku, která vám přináší negativní pohled na život a situace, tendenci vše vidět černě, a tak možná příliš řešíte starosti s druhými, staráte se o všechny, protože jako 5 Země všechno nejlíp víte a chcete druhým radit a pomáhat. Vaším úkolem je učit se přijímat a trávit věci tak, jak k vám přichází jako nejlepší pro sebe a dovolit druhým prožít si vlastní zkušenost. Tím pitváním a rozebíráním oslabujete své tenké střevo, v kterém se vstřebávají živiny. Máte jako energie Země sklon k překyselení, bylo by dobré popíjet vodu z Aquarionu nebo alespoň Liquid Chlorophyll 3 lžičky do 1,5 l vody, popíjet během dne.  Užívejte Stress management – komplex vit.B s hořčíkem na podporu vstřebávání živin v tenkém střevu – dávkování 1-1-1, Bee Power – mateří kašička je plná živin a podporuje udržení svalové hmoty – 1-1-1, Power mins – komplex nejdůležitějších minerálu 1-1-1, Digestive enzymes – trávicí enzymy podporují metabolismus 1-1-1. Vhodné by bylo i Noni, krásně harmonizuje celý organismus a uvádí ho do rovnováhy, je plné živin, dávkování 3 lžíce denně. Vše nakoupíte v empatia shopu. Podívejte se na Akademii celostního zdraví na Přijímat je láska, je o trávicích orgánech a vašem prvku. Vhodný by pro vás byl i nadstavbový modul Základů celostního zdraví Jak uživit své buňky. Podívejte se na Žena je láska – kurz zdarma nebo knihu Žena je láska, podpoří vaši ženskou energii a především lásku sama k sobě, je třeba si začít vážit sebe, zvýšit svou sebehodnotu a přestat se obětovat druhým. Doporučila bych vám vyšetření kapky krve, kde se přesně zobrazí, jak to máte v těle, uvidíte to sama na mikroskopu – viz Kontakty. S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?