Dotaz

Dobrý den milá paní Matoušová, chtěla bych se Vás zeptat na mé problémy a poprosit Vás o jakoukoli radu. Od září 2007 jsem po škole nastoupila jako učitelka do první třídy. Od této doby dosti často trpím chrapotem a bolestmi v krku. Nyní jsem měla zánět průdušek doprovázený dušností, nemohla jsem se pořádně nadýchnout, sípalo to ve mě, užívám antibiotika. Můžete mi prosím poradit, co dělat, abych tyto problémy odstranila, protože si neumím představit práci bez mých dětiček. Práce s nimi mě velice baví a naplňuje. Přeji krásný den.

Odpověď

Hezký den milá Míšo 🙂
Všechny potíže s krkem, mandlemi, průduškami i chrapot ukazují na nerovnováhu v komunikaci, v projevování se. I když vás práce s dětmi baví a naplňuje, musí tam být nějaká chyba a tudíž výzva ke změně (tělo si nikdy nevymýšlí :-)). Jste člověk velmi pracovitý, šikovný a umíte se skvěle prosadit právě svou zapáleností pro činnost. Potřebujete ale jistou dávku sociálního uznání, potřebujete, aby tuto vaši činnost někdo ocenil, aby jste cítila, že máte tu důvěru ostatních, že zvládáte vše dobře. Nevím, zda se cítíte uznávaná ostatními (vedením školy či rodiči) a pokud je tam cosi nevyřčeného, může to být onen zádrhel, proč se dusíte. Druhá možnost, která si myslím není až tak pravděpodobná, je to, že je nerovnováha mezi vámi a dětmi, které učíte. Děti, které máte před sebou, jsou naprosto jiné energie než vy, jsou to duhové děti, které potřebují věci především procítit, oni nemají moc praktických potřeb, stačí jim pohlazení, úsměv, cit. Vy jste ale člověk velmi praktický a navíc 7 – kov (viz Astrologie devíti planet), nemáte v datu narození ani 2 ani 7, což je opět známka jakéhosi nedostatku vcítění. Třeba mají skutečně ony dětičky pocit tlaku z vaší strany a „nutí“ vás nemluvit a jen se usmívat a milovat a podporovat 🙂 Hledejte sama, určitě to najdete.
Doporučuji vám užívat toto:
Mega qProtect – antioxidanty s gingko bilobou, lycopenem, výtažkem ze zeleného čaje a mnoha dalšími látkami, podporujícími regeneraci především dýchacích sliznic, dávkování 3tbl. denně. C 1000 – přírodní vitamín C, silnější antioxidant, dávkování 3tbl. denně
ImunnAid = vilcacora = kočičí dráp – rostlina podporující aktivní imunitní systém, stimuluje tělo k tvorbě většího množství bílých krvinek a aby byly aktivnější, tím podporuje detoxikaci a tok lymfy, dávkování 2-0-2.
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, kterou teď po užívání antibiotik nemáte v sobě žádnou, ale která je zodpovědná taktéž za vás imunitní systém a stav sliznic, dávkování 2-0-2 na lačno. Důležité pro vás je antibiotika již neužívat, ve výše uvedených dotazech najdete rady, jak se dá bolest v krku i angína zvládnout bez nich. Antibiotika nic neřeší, jen problém zatlačují do hloubky, odkud stejně jednou zase vyleze.
Je nutné vypít 3 litry dobrých tekutin denně, žádné bublinky a slazené vody. Ideální je čistá, okysličená a zásaditá voda z Aquarionu (aquarion.empatia.cz) nebo bylinné čaje. Ze stravy nutně vyloučit cukr a mléčné výrobky, snažit se vyřadit chemii z potravy. Za měsíc uvidíme, jak to s vámi bude vypadat, věřím, že zůstanete na nějaké maličké prevenci.
Zkuste knížku Láska – cesta ke zdraví.
Mějte se krásně.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře