Dotaz

Dobrý den,

objevila se mi pod žaludem svědivá kůže, nejde mi přes žalud skoro přetáhnout, jako by tam byl slabej kroužek.

Odpověď

Dobrý den,

jste velmi náruživý milenec – plná rovina dovednosti a odhodlání, a velmi aktivní a tlačící na to, co chce. Pokud nemáte stejně aktivní partnerku, pak může nastat problém ve vztahu – buď se stáhnete a držíte svou mužskou energii, která potřebuje ven, v sobě – máte spoustu empatie – číslo 6, nebo tlačíte a tlačíte a díky tomu máte vztahové problémy. Chtělo by to část sexuální energie ventilovat fyzickou prací – jste totiž 6 Kov, která potřebuje pracovat, pracovat a pracovat.

Zánět znamená příliš mnoho energie, hodně tlaku a násilí. Zkuste si promluvit s partnerkou, zda na ni příliš netlačíte a domluvte se, komunikace je váš úkol, otevřít se druhému, neuzavírat své křivdy a minulost v sobě, ale mluvit o ní.

Přečtěte si článek 7 kopanců pro muže, třeba vám pomůže.

Podívejte se na program Odpustit je láska, je pro váš životní úkol Kovu.

Zánětlivá místa na kůži doporučuji koupat v Liquid Chlorophyll, zahojí všechno 🙂

Pořídíte si ho v empatia shopu

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře