Dotaz

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na nemoc:černý kašel. Moje dcera ho má. Dostala antibiotika, první nezabraly,druhé ano. Nic o této nemoci nevím a proto se na vás obracím. Jak mám dál postupovat při doléčení mé cery. Děkuji Vám za váš čas a za vaši radu.

Odpověď

Dobrý den,
je dost zvláštní, že vaše dcera má černý kašel, když jsou proti němu všechny děti přece očkované!
Ano, je to přesně o tom, že očkování je naprosto k ničemu, důležitý je silný imunitní systém člověka. Pokud není, pak dostanete třeba i nemoci, proti kterým jsme údajně chráněni očkováním. A silný imunitní systém dnes nemá téměř nikdo, protože vitamíny a minerály ve stravě nemohou ani z 50% naplnit naše životně potřebné dávky, žijeme dlouhá léta v deficitu. Navíc se stravujeme spíše tak, že se ničíme ještě víc a pak se divíme, že chytneme vše a nemoc přichází najednou. Ne najednou, pěkně si na ni léta střádáme.
Takže vaše dcera dostala tuto nemoc pro svou slabou obranyschopnost proti čemukoliv, ale také proto, že se cítí dušená, má pocit, že nemůže vyjádřit, co cítí a nejraději by se na vše „vykašlala“. Zkuste přemýšlet, čím byste ji mohli jako rodiče pomoci a podpořit, co byste mohli změnit, aby se tak necítila. Zkuste s ní promluvit, ona určitě ví, o co jde. To jen aby nemusely přijít další nemoci jako možnost pochopení.
A co pro tělo. Antibiotika už nemoc zlikvidovala, ale tělo ještě více oslabila. Je tudíž teď náchylnější k čemukoliv dalšímu. Proto je potřeba dceru postavit na nohy, posílit její imunitní systém.
Doporučuji:
ImmunAid – sušená dužina rostliny „kočičí dráp“, která působí přímo na naše bílé krvinky a to tak, že je nutí být aktivnější a rychleji se dělí, tudíž jich je více. Dávkování 2-0-2 pouze 1 balení.
AC Zymes – acidophilus, příznivá střevní bakterie, která je zodpovědná za rovnováhu všech mikroorganismů v našem těle, drží pod pokličkou ty nepříznivé, ty se tudíž nepřemnožují a nemohou nikde způsobovat žádné záněty a jiné potíže. Antibiotika ale velmi účinně zlikvidovala všechen acidophilus v těle vaší dcery, obzvlášť když měla dvoje, tudíž teď není chráněná před nepříznivými vlivy zvenčí. Je třeba znovu osídlit celý zažívací trakt, dávkování 2-0-1 pouze 1 balení.
New Life – je to multivitamínový a multiminerálový produkt (je sice určen pro ženy těhotné a kojící, my ho ale s úspěchem používáme pro všechny děti v růstu i pro kluky :-))), bude sloužit jako doplněk stravy vaší dcery, aby se opět nedostala do mínusu, dávkování 1-1-0 1.měsíc, dále pak 1 tabletu denně stále.
C1000 – přírodní vitamín C, který bohužel nemáme šanci získat dnes již téměř z ničeho (citron nemá nic). Je třeba dodávat tělu přírodní a to minimálně 1-2 gramy denně, při zátěži se může zvýšit až na 20 gramů denně (musí být ale přírodní!). Dávkování 1-1-0 1.měsíc, dále 1 denně stále.
Ke stravě je důležité, aby vaše dcera nejedla maso, pouze krůtu a rybu (ne kuře!!) a to jen občas. Uzeniny nesmí žádné, nebo alespoň velmi velmi omezeně. Také mléčné výrobky nejsou příliš vhodné, pouze kvašené. Musí hodně pít, žádné bublinkové limonády.
Krásné zimní dny.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?