Dotaz

Zdravím. Můj problém má název Jízda autem. Možná to na tyto stránky vůbec nepatří, ale kvůli práci se musím naučit auto ovládat. Mám ale pocit, že se to v životě nemohu naučit. Neporadili bysme me prosim nějakou fintu nebo nějaký vhodný potravinový doplňek, aby jsem přestala mít strach z jízdy? Hodně mě to stresuje. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
nejdůležitější je zbavit se strachu. Pokud vás ovládá strach, nemůžete řídit auto s jistotou. Strachu se zbavíte tak, že si budete věřit a tento pocit získáte tím, že nabudete zručnost a určitou automatiku při řízení. Pokud budete řídit automaticky, pak nebudete muset mít strach, že na cokoliv zapomenete, že nebudete reagovat, jak je třeba atd. Tuto zručnost získáte pouze cvičením. Dnes je možné při autoškole koupit si tolik jízd, kolik potřebuji. Je možné domluvit se s instruktorem na všech věcech – kde chci jezdit, jak často, jak dlouho – pokud mne poslouchat nechce, najdu si jiného. Pouze cvikem získáte jistotu a tím se zbavíte strachu, že něco nezvládnete. Takže trénujte co nejvíce, jak je to jen možné.
Pokud se ptáte na podporu nějakým potravním doplňkem, na zbavení strachu skvěle funguje Noni. Je to „skorozázračný“ džus, který vyrovnává hladinu hormonů a nedovolí výkyvy. Tudíž žádné stresy, ale pohoda. Najdete v sobě také schopnosti a víru v ně, protože jste určitě schopná řídit auto velmi dobře. Zbaví vás strachu a nervozity, budete v klidu. Pokud si chcete dopřát to nejlepší, před jízdou si ještě vezměte 2 kapsle Rhodiolinu – to je zase sušená bylinka Rozchodnice růžová, která nás zbavuje stresu a my řešíme vše v klidu a s rozvahou, tzn. pomůže vám v řešení stresových situací a uvidíte sama, jak jste šikovná. Takže cvičit a zklidnit.
Pokud chcete, můžeme vaše strachy rozebrat.
Přeji vám hezkou a pohodovou jízdu autem a až se někdy potkáme za volanty svých aut, budete rozzářený a spokojený řidič, který si jízdu vychutnává. Dejte vědět, jak jste to zvládla.
Krásný zbytek léta.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře