Dotaz

Zdravím.

Jsem maminka 7 leté holčičky a 10měsíčního syna. Už asi od 16 let  mě trápí plísenˇ na zádech. Dále  se trápím s karpály na rukou, které  mám  už  ve  stavu operace , ale  tu stále odkládám. Je  to nejhorší   v noci, kdy mě ruce budí  ze spánku vlastně  už ani nevím kolik let, ale dlouho. Pokaždé jsem operaci odkládala kvůli práci, nebo dětem. Zajímalo by mne , zda  se ruce můžou spravit i bez operace. Ale to nejdůležitější .

Jsem na mateřské dovolené . Syn   se často  v noci budil a přes den  spal  v krátkých intervalech , nedokázala jsem  za tu dobu krátkou přes den usnout . Takže jsem   sice   chodila spát  večer  hned s ním , ale  tak často se budil, že se mi  ve  4 měsíci stalo , že jsem  byla tak přetažená , že jsem  neusla . Lítala jsem po doktorech, čím   víc jsem potřebovala usnout , tak to vůbec nešlo. Dr mi předepsala  prášek na spaní, ktarý jsem samozřejmě hned snědla, protože  jsem potřebovala fungovat s dětma . Řekla mi jen , že jsem přetažená  ,at  v tom nic nehledám. Byla jsem tak unavená, nebyla jsem  to já,že bych asi dala cokoli, aby jsem  usla . Odhodlala jsem se zajít i psychiatrovi, protože jsem   se bála , že můžu mít poporodní depresi. To samé řekla, že jsem přetažená a že mi pomůžou antidepresiva na spaní. Já osobně nebyla srovnaná to jíst, tak jsem  to jedla asi měsíc a půl a když jsem zjistila, že spím bez tablet, okamžitě  jsem  to přestala jíst. 3měsíce bylo dobře. Všechno se vrátilo do normálu. A  těd  , když byl malej nemocný  a budil se zase víckrát za noc, se mi to vrátilo. Tím, že  dceru jsem    nekojila a střídali jseme se po večerech , tak jsem s prvním dítětem neměla žádný problém . Ale  ted´  stávám vtestně  jen  já. Syn  už  spí   o dost  lépe ani v noci nepotřebuje   jíst, ale   já se pořád  budím  a vratila   se mi těd  ta nespavost. Prosím , můžete  být  tak  hodná  a poradit  co  s tím , Děkuji moc

Odpověď

Dobrý den,

vše se vším souvisí…

Podle Astrologie 9 Planet jste 8 Země, je to nejsvobodomyslnější z energií, potřebuje především práci, ve které nebude cítit tlak, povinnost, nutnost, ale svobodu. Proto pro 8 země je nutnost pracovat na sebe, a pokud to tak nemají, tak tuhle silnou energii ventilovat fyzicky sportem. Vy navíc máte energii osmičky znásobenou silou čísla 8, které vám dává hodně negativity do života, pochybností o sobě, nevíru v sebe, tendence ukazování prstem na ty druhé, kdo za to může… a nutnosti vyvažovat, kolik energie dám druhým a kolik sobě. Osmička je test sebelásky.

Máte čtyři!!! izolované jedničky, což znamená, že mluvíte, mluvíte, mluvíte, ale to podstatné – jak se cítíte, co vás trápí, v čem potřebujete pomoct – to ve vás zůstává a neřeknete nic. Izolovaná trojka vás nutí k tomu přemýšlet, co by se stalo, kdybyste to řekla, vytváříte si konstrukce v hlavě, přímo katastrofické scénáře. Proto se do ničeho nechcete pustit, protože máte v hlavě nastaveno, že to nevyjde (to je síla negativní osmičky).

Vaše čísla jsou veskrze mužská, nemáte ani dvojku ani šestku. Své děti milujete, ale mateřská dovolená není období, kteé byste si užívala, nejste stvořená k tomu milovat stát u plotny. Takže vaše nespokojenost a neláska k sobě se na mateřské jen zesílila. Cítíte se ještě horší, protože jste z vašeho pohledu špatná máma. Plíseň znamená plesnivé myšlenky, ve vašem případě nelásku k sobě. Karpální tunely ukazují na nesprávný způsob, se kterým řešíte problémy. Vše děláte mužskou silou a mužským způsobem.

Veškerá nespokojenost vás na tělesné úrovni překyseluje, způsobuje záněty a ucpávání karpálních tunelů, zbavuje minerálních látek, vy díky tomu nespíte, máte oslabenou psychiku, protože nervová vlákna jsou obalena minerály, a když chybí, psychika hapruje.

Doporučuji kurz Žena je láska zdarma, možná raději číst knížku Žena je láska kvůli vaší trojce 🙂 , vstupte do KRUHU a přidejte se na ženskou cestu.

Pro vás prvek 8 Země je kurz Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je právě jeho období a proto právě teď byste měla své problémy řešit, Vesmír vaše snažení znásobí, protože teď je čas lymfy, odkyselení, srovnávání rozhozené psychiky – energetická růžice

Doporučuji užívat:

Spirulina Chlorela Plus 2-2-2 + Liquid Chlorophyll na odkyselení 3 lžíce do vody, popíjet + doplnit minerální látky New Life 1-1-1 + Strong Bones, vápník s hořčíkem, který vám chybí nejvíc 2-2-2

Pokud by vyšlo, přidala bych Ocean, ať vyplavíte všechna ta antidepresiva z lymfy…

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto 3 měsíce a pak bych pokračovala v očistě tlustého střeva, dala bych si kůru s Paraprotexem a vypudila plísně z těla, ty dělají děsné věci, ovládají naši psychiku….

Prostě bych se o sebe začala starat i na tělesné úrovni, vše ruku v ruce s duchovním pochopením a posunem.

Stravujte se podle své krevní skupiny, pro vás je vegetariánská cesta. Rozhodně žádné cukry, sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, nic, co živí plísně.

Hodně pít.

Držím vám palce, ať to zvládnete, ale kdo jiný, než vy, když jsou to vaše potíže? 🙂

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře