Dotaz

Dobrý den,

mám v krvi a v těle vysokou hladinu mědi. Nevím zda je problém, že tělo měď neodbourává nebo proč se hladina nesnižuje jako u normálních lidí. Kdykoliv sním další potraviny s větším obsahem mědi (měď je téměř ve všem, hlavně v těch „zdravých“ potravinách), tak mám otravu mědí, což mi způsobuje záněty sliznic a nervů a podobně. Co dělám špatně?

Odpověď

Dobrý den,

vysoká hladina mědi není příčinou nemocí, ale signálem, že tělo aktivuje své sebeléčebné schopnosti. Měď je totiž antioxidant, který tělo vyplavuje z tkání ve snaze podpořit regeneraci. Děje se to především u nemocí jakok je artritida, srdeční poruchy, vysoký krevní tlak, schizefrenie nebo rakovina. Množství mědi zvyšuje užívání hormonální antikoncepce a kouření. Vyšší množství mědi v těle souvisí i s anémií, cyrhozou jater, leukémií, může se objevit i v těhotenství. V každém případě jde o problém minerální nerovnováhy, kterou lze znovu nastolit, pokud ostatní prvky doplníme.

Jde především o vitamín C, na který se měď dokáže navázat, dále zinek a vápník s hořčíkem, vše v chelátové vazbě. CaliVita má všechny produkty v chelátové vazbě, takže doporučuji:

C 1000 4 denně + Mega Zinek 3 denně + Strong BOnes 2-2-2

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Dále by bylo dobré věnovat se překyselení, protože pokud vám nadbytek mědi způsobuje záněty, pak je to problém vnitřního překyselení, špatného stavu sliznic. Doporučila bych přidat Liquid Chlorophyll 3 lžičky denně + AC Zymes 4 denně.

Doporučila bych zkontrolovat stav pitné vody, protože častou příčinou je problém s ní, nebo si pořiďte Aquarion

Měď na duchovní úrovni vyjadřuje štít proti zlu…

Vy máte životní výzvu učit se otevřít své nitro, komunikovat o tom, co cítíte, nebát se mluvit o tom, co vám vadí, co vás trápí, ale správnou – ženskou – formou. Máte izolovaných pět!!! jedniček a navíc jste podle Astrologie 9 planet 1 Voda, což je nejzavřenější z energií. K tomu jste ale silná energie krevní skupiny O, takže veškerá nevyventilovaná energie se ve vás hromadí stejně jako měď a obrací se proti vám, způsobuje vám záněty a překyselení, což je na duchovní úrovni nespokojenost.

Doporučuji projít si kurzem zdarma Žena je láska, číst knížku Žena je láska. A podívat se na on-line program Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, který je určen právě pro váš základní životní úkol lidí Vody.

Snažte se o stravu podle své krevní skupiny.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře