Dotaz

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit, co je příčinou toho, že nemám menstruaci? Je mi 25 let a během jednoho roku jsem přestala menstruovat. Gynekoložka mi samozřejmě nasadila hormonální léčbu, po které jsem přibrala, menstruaci jsem dostala jednou a pak nic. Pokud je to možné, nechci brát hormony. Trápí mě i akné na obličeji, a to již od puberty, jinak žádné potíže nemám.

Moc děkuji a přeji vám hezký předvánoční čas.

Lenka B.

Odpověď

Dobrý den,
nevím, zda jste např. neužívala hormonální antikoncepci nebo jiné hormony, třeba na štítnou žlázu, či jiné léky, oslabující hormonální systém a zatěžující lymfu. Z toho jediného, co jste napsala – akné – mohu číst, že máte lymfu přetíženou. Akné je nemoc nezralé sexuality.
Z duchovního hlediska je příčinou nechuť být ženou. Podívejte se na ženské programy Žena je láska a KRUH Žena je láska.
Chce to rozhýbat lymfu, doporučila bych Ocean 21, přečtěte si o stravě a přidejte čaje.
K tomu:
Pupalkový olej = Evening Primrose Oil – stimuluje tělo k tvorbě estrogenů, tudíž nic nedodává zvenčí, ale pomáhá tělu, aby si pomohlo samo. Dávkování 1-1-1.
New Life – multipreparát, obsahující nejen všechny vitamíny a minerály potřebné pro jakoukoliv ženu, ale i výtažky z bylin, které plně dokáží nahradit naše chybějící hormony. A protože jsou přírodní, nevzniká na ně návyk, ale tělo se učí produkovat své vlastní. Dávkování 1-0-1.
Organic Noni – to džus z tropického ovoce, se kterým máme výborné zkušenosti v léčení jakékoliv hormonální nevyváženosti. Dávkování 3 lžíce denně.
Jezte hodně zeleniny a ovoce, hodně čerstvých zelených listů.
Hodně pijte, alespoň 2 litry denně.
Uvidíte za dva tři měsíce. Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře