Dotaz

Dobrý den Miluško, často zmiňuješ, že dnešní muži jsou ranění, zklamaní…, proto nedůvěřují ženám? Proto se nechtějí vázat a jen si užívat? Mají odstup a nepřipustí si city, aby nebyli zraněni atd.

A co to vlastně je za zranění muže?

Děkuji za názor.

Odpověď

Ahoj!
Zkusím to obloukem…
Ženám jsme namluvili, že jsou stejní jako muži, mají stejně fungovat, komunikovat, vydělávat peníze, starat se o rodinu půl na půl, ale není to pravda. Ženy si pak myslí, že nemají pečovat o muže, a tak to nedělají a muži proto od nich odcházejí. Ženy přestávají být pro muže svůdkyněmi, čarodějkami, erotickými symboly, a přestávají být i strážkyněmi rodinného krbu, a tak muži nevidí důvod, proč by vstupovali do manželství.

Ženy mají pocit, že když se jim něco v partnerství nelíbí, že mohou sebrat děti a odejít. A ony se pak diví, že jsou na děti samy a že je musí živit. To všechno spolu souvisí, protože je to právě žena, na které spočívá odpovědnost za teplo domova. A když žije v bludu, že nemusí žádné teplo vytvářet, ale naopak že při prvním problému má právo rodinu opustit, pak se nemůžeme divit, že se tolik vztahů rozpadá. A matky malých dětí si neuvědomují, že stejně jako před dvěma sty lety potřebují muže, jinak budou s dětmi živořit. A my pak všichni dohromady se pak divíme, že je tolik neúplných rodin.

Muže vychovává žena, matka, která vládne, diriguje, komanduje svého partnera, otce. V takovém vzorci vyrůstá syn. A pak jde do výchovného zařízení, školy, školky, kde pokračuje v jeho potlačování mužství další žena. Chceme, aby muži byli citliví, aby s námi komunikovali, byli vstřícní, milí, laskaví, věrní,… Chceme po nic všechno, co je vlastní ženám, ale ne mužům. A nakonec dospějí, a my chceme, aby nás uživili, aby vybojovali mamuta, aby si dokázali poradit jako chlapi. Chceme, aby byli plní mužské síly, aby nás sexuálně uspokojovali a plodili děti. Safra, kde to mají ti chudáci muži vzít?

Celá společnost je stvořena pro ženy, a to, co chtějí ony. A tak se muži poženšťují, podívejte se na dnešní oblékání mužů, holí se, gelují, nosí ženské oblečení, malují se – proč to asi dělají? Alespoň v něčem se chtějí vyrovnat ženám, když už nemohou být muži!

Veškerá zranění muže způsobily ženy – matky nebo učitelky nebo první lásky… tak proto musí muže zase vyléčit jen ženy. A to tak, že přestanou zabírat chlapům místo, začnou žít jako ženy, a dovolí mužům fungovat jako muži.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře