Dotaz

Dobrý den,

vyzkoušela jsem už hodně věcí, jak zabránit nafouklému břichu a s tím spojených křečí apod. Zjistila jsem, že je mi lépe, když požiju (např.jogurtový drink, pití) s obsahem aloe vera. Nějaký tabletky nepomáhají.

Co s tím?

Odpověď

Dobrý den,

Nadýmání ukazuje na nadmutou důležitost a důstojnost, kterou neumíme získat v běžném životě. Nadýmání přichází při špatné stravě, špatném žvýkání, překyselení žaludku, špatné funkci slinivky a žlučníku, kdy potrava takto nepřipravená přichází do tlustého střeva, kde hnije a kvasí a tím nám způsobuje nadýmání, ale i mnohé neviditelné procesy, které jsou živnou půdou pro mnohem nepříjemnější a bolestnější nemoci. Jde tedy o špatné trávení, přijímání situací, které k nám přicházejí, jejich nevstřebání, ale odmítnutí se jimi zabývat, jejich přehlížení či strach je řešit. Pokud nepřijímáme vše s láskou, a především ty věci nepříjemné, nejen, že trpíme nadýmáním, protože v nás toto bublá, ale zakládáme si na křivdy a neodpuštění a tím na zácpu a třeba i rakovinu tlustého střeva. Nadýmání je výzvou vše přijímat s láskou a pokorou, s vědomím, že to přesně potřebuji a výzvou nepolykat nepříjemnosti a pak se s nimi trápit vnitřně, případně „smrad“ potají a na jiném místě vypustit, než kde mám svůj postoj projevit. Je na každém z nás, jak se naučíme „jíst“ svět a „trávit“ jej 🙂

Projděte si videy na Přijímat je láska, je potřeba vytáhnout svá negativa, své stíny a začít žít svou sebelásku a sebevědomí.

Střevo velmi trpí současnou moderní stravou. Místo pružného, pohyblivého a čistého střeva, ve kterém harmonicky a v rovnováze žijí tisíce střevních bakterií, si pěstujeme tvrdé, nepohyblivé a líné, ve kterém příznivé bakterie nemají proti těm nepříznivým žádnou šanci, nepříznivé bakterie prostupují stěnami střeva a usidlují se na orgánech okolních (u žen ženské pohlavní orgány, u mužů tenké střevo). Váš stav je ale velmi dobře zvládnutelný.

Nevím, jaké tabletky vám nepomohly, nám i druhým pomáhá toto:

Doporučuji vám osvědčený postup:

Nopalin – sušená dužina kaktusu Nopálu, která je přirozenou vlákninou, při zapití nabobtná a mechanicky čistí střevo, navíc obsahuje další důležité látky, které střevo posilují.

Acidophilus s psyliem – příznivá střevní bakterie, která vám určitě ve střevu chybí (nadýmání)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ve stravě upřednostňujte zeleninu ve všech podobách, vyloučete alespoň na nějakou dobu uzeniny a veškeré mléčné výrobky (s vyiímkou sojových) a omezte maso (ve střevě hnije). Hodně pijte čistou vodu – 3 l denně.

Za měsíc uvidíte obrovskou změnu, za tři měsíce máte pokoj na stálo 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Nopalin: Zdravý kaktus
Nopalin: Zdravý kaktus

Nopalin se vyrábí z kaktusu nopál. Podporuje detoxikaci a jako bohatý zdroj vlákniny má příznivé účinky na činnost střev a je pro tělo pramenem vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů. Kaktus nopál může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení. Díky svým diuretickým vlastnostem podporuje činnost močového měchýře a pomáhá ledvinám.

Detail produktu

Komentáře