Dotaz

Dceři zjistili veliký nedostatek bílých krvinek musela do nemocnice na infuzi. Jakou stravou a bylinkami je možné podpořit znovu obnovení správného množství těchto potřebných krvinek.

Odpověď

Dobrý den,
na podporu tvorby a aktivity bílých krvinek používám Vilcacoru. Je to liána, kterou užívají indiáni již několik století na podporu imunitního systému. Umí totiž vyprovokovat tělo, aby tvořilo větší množství bílých krvinek a aby ony byly aktivnější. Doporučovala bych vaší dceři tuto liánu ve formě sušené v kapslích (kde máte garantovaný obsah účinných látek) v podobě ImmunAidu. Dávkování 2-2-2.
Z našich bylinek neznám žádnou, která by přímo ovlivňovala množství bílých krvinek.
Vaše dcera by se měla zamyslet nad tím, proč se jí tak děje. Ale to je skutečně věc pouze její, ona musí pátrat a chtít vědět. Také by se měla zamyslete nad tím, jak hodně pečuje o sebe sama stravou, cvičením. Ale to již skutečně je věc už jen a jen její.
Krásné dny a radost v životě.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře