Dotaz

Dobrý den,

za týden mám jít na operaci nádoru na ledvině a teď hledám, proč to vlastně vzniklo. Určitě to má něco společného se vztahy.

Před 14 lety jsem byla vdaná a manželství moc nefungovalo. Poznala jsem muže, do kterého jsem se zamilovala. Velice mi pomáhal s různými pracemi, například v lese se dřevem.

S manželem jsem se kvůli němu chtěla rozvést, ale on mezitím za 2 roky zemřel. Manželovo rodina mi jeho smrt dávala za vinu.

Náš vztah pokračoval spíše na vzájemné pracovní pomoci. Jeho heslo bylo, že mi slíbil, že mi bude pomáhat a to taky dodržel.

Loni potkal jednu ženu, kamarádku, která taky potřebovala pomáhat. Napřed jsem se tomu smála, ale pak mi došlo, že takle to nechci, buď ona nebo já. Na to mi řekl, že se vlastně nic nezměnilo, že pomoc pro mě stále trvá. Chce jí vynahradit její těžký osud – postižený syn a manžel alkoholik, ale mě taky nechce ztratit. Za mnou už jezdí jenom kvůli práci, nic jiného mezi námi není.

Tak se v tom půl roku pořád plácám a cítím se zrazená a podvedená, i když mi pořád tvrdí, že je všechno jako dřív. Mezitím se objevila před měsícem moje nemoc, tak jsem to neřešila. Ale teď, jak se operace blíží, si chci dát život do pořádku, abych se mohla pořádně soustředit na léčbu, která určitě nebude jednoduchá. Rozhodla jsem se, že chci tento neperspektivní vztah ukončit ještě před operací. Určitě to nebude lehké, ale už nechci couvnout.

Má tento vztah na vzniku nemoci podíl a jak se mám zachovat?

Děkuji Marie

 

Odpověď

Dobrý den, samozřejmě, že má…

Ledviny jsou ukazatelem stavu naši vztahů, pravá ledvina vztah k partnerovi a souvisí s energií žlučníku a jater, tj. s emocemi zlosti, nespokojenosti a zatvrzelosti. Levá ledvina souvisí se vztahem k ženě, takže pokud jste žena, tak sama k sobě, a souvisí se slinivkou a tím, jak milujete sama sebe. Podle toho, na které ledvině máte nádor, poznáte, kudy máte směřovat svou změnu. 

Když k tomu přidám, že máte velmi silnou mužskou energii – rovinu myšlení, vášně a odhodlání a jste 2 země, která smysl života vidí v práci, tak rozumím i tomu, proč ve vztahu zůstáváte, aniž byste v něm cítila lásku. Vaším životním úkolem je učit se být ženou, hledat ženu v sobě. Podívejte se na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ na programy Žena je láska (kurz a KLUB), je tam spoustu videí a záznamů webinářů. Aktuálně je otevřený ženský prostor Jsem skvělá žena, přidejte se!

Teď myslete na sebe, protože nádor je výrazné upozornění, že jste uhnula od vlastní cesty v oblasti partnerství a harmonie, nejste schopna nalézt sama sebe a vymezit se k druhým lidem. Je to velká výzva upustit od starých představ o partnerství a vztazích, totálně změnit pohled na vztahy, tím dostanete vnitřní motor udělat i praktické kroky. Vztahům se věnuje program Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, najdete tam spoustu inspirujících návodů, jak vztahy pochopit a vnímat. 

Je lhostejné, kdy se člověk ke svému životnímu úkolu dostane, důležité je, že pochopí, že všechno si vytvořil sám a hlavně že to sám může změnit. Všechno, co se nám děje, slouží k našemu posunu.

Doporučuji nespoléhat se na operaci a případné chemoterapie, chce to podporovat imunitní systém přírodními produkty, ráda vám poradím konkrétně, napište mi přesně, čím budete podstupovat. Jak se připravit na operaci a co po ní, aby nás totálně neodrovnala, se dočtete tady.

Držím palce a radujte se!
s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře