Dotaz

Dobrý den,

posledních pět let jsem užívala Zoloft na nespavost, ale před rokem jsem se rozhodla AD vysadit vše bylo v pořádku až do letošního léta, kdy jsem opět začala trpět nespavostí. Jako záchranu užívám opět chemické léky. Jsem žena v domácnosti již 12let, nemám žádné psychické vypětí kromě běžných každodenních starostí o děti a domácnost. Zajímám se o zdravé stravování , sportuji. Jsem Celiatik 17let, ve stravě jsem vysadila bílý cukr. Od dětství jsem hodně citlivá, během života jsem trpěla na panické uzkosti. Neužívám antikoncepci celkově se snažím všem lékum vyhýbat. Chtěla bych poprosit o vaši radu.

Moc děkuji Marie

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si o svém dni narození, životním čísle 9, prázdné rovině Saturnu, třech izolovaných 7 a izolované devítce, a své energii 5 země. Jste člověk s obrovskou citlivostí, svědomitostí a zodpovědností za všechny a všechno. Máte touhou všechny zachránit, spasit celý svět, a nakládáte na sebe i to, co vám nepřísluší řešit. Všechno berete velmi vážně, jste velmi empatická, dokážete se vcítit do druhých a napojit na jejich pocity. Často v sobě vše rozebíráte, analyzujete, jak byste druhým mohla pomoci. Některé věci berete jako křivdy a neumíte je odpustit, trápíte se nad nimi, jste nespokojená. Myslím, že důvodem vaší nespavosti je přílišná starostlivost nad vším a hlavně nad problémy druhých.

Celiakie má kořeny v minulých životech, je karmická, vy máte zároveň karmickou rovinu saturnu, vybrala jste si větší úkoly, protože jste ve škole života už takový vysokoškolák.

Vaší životní výzvou je přijímat a trávit vše, co k vám přichází, jako potřebné pro sebe a učit se milovat svůj život takový jaké je, smířit se se svým omezením a žít život s radostí. Hledejte radost ve svém životě, neřešte tolik ostatní, dovolte jim prožít si vlastní zkušenost. Nemůžete pochopit jejich výzvy a změnit za ně jejich životy, ani je ušetřit lekcí, které si potřebují prožít. Důvěřujte, že to zvládnou.

Zaměřte se na svůj život, dělejte, co vás těší, co vám dělá radost, naplňujte sebe, a pomáhejte druhým svým příkladem, inspirováním, tím, že budete vyzařovat radost. Choďte spát s úsměvem na rtu, najděte něco, za co můžete být vděčná, co se vám povedlo, a pokud vám budou přicházet na mysl myšlenky starostí o druhé, řekněte si, že to zvládnou, pošlete jim lásku a nerozvíjejte je.

Doporučila bych vám kurz v Akademii celostního zdraví Přijímat je láska.

Podpořte své tělo přírodně. Doporučila bych vám:

Green health – vojtěška, neutralizuje a zabvuje těla zánětu, doplní živiny, 2-2-2 10 min před jídlem + AC zymes PLUS – probiotika a prebiotika, k osídlení střeva, dávkování 1-1-1 společně s vojtěškou na lačno

Stress management – komplex přírodních vitamínu B k lepšímu vstřebávání ve střevu i proti stresu, dávkování 1-1-1

Vital 0 – multivitamín podle vaší krevní skupiny, na míru jejich potřeb, obohacený bylinami 1-1-1

Strong Boness – vápník a hořčík v chelátové vazbě pro zezásadnění a podporu nervového a svalového systému, 2-2-2

Rhodiolin – bylinka rozchodnice růžová, která harmonizuje psychiku, na zklidnění hlavy, dávkování 2-2-2.

Takto 3 měsíce, a pak se můžeme domluvit, co dále.

Ideální pro vás by bylo  pít zásaditou vodu z Aquarionu, přečtěte si o něm více tady

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vital O: Multivitamin pro krevní skupinu 0
Vital O: Multivitamin pro krevní skupinu 0

Lidé s krevní skupinou 0, která se v průběhu evoluce vyvinula jako první, jsou přizpůsobeni ke konzumaci masa. Tímto způsobem mohou snadněji uspokojit své potřeby železa, ale mohou vyžadovat doplňování některých vitaminů skupiny B. Náš přípravek Vital 0 obsahuje vyvážené množství vhodných vitamínů a takové bylinné extrakty, jako je juka, kurkuma a křen.

Detail produktu

Komentáře