Dotaz

Dobry den,
uz nevim co by mi pomohlo.Jsem v zoufale situaci,uz nekolik let vim ze mi obcas malzel byl neverny ale kdyz byli deti male tak jsem delala ze nic.Nejak jsem tu bolest presla a ono to slo az do nedavna kdyz mi manzel byl neverny znova,neco se ve me zlomilo na povrch vysla desna bolest a ja se zhroutila,nomohla jsem jist shodila jsem pet kg…nomohla jsem se s nim rozejit po 30letech,on mi brecela atd.ale proc pisi nevim co dal,citim ze mam tady nejake poslani ale nevim jak,citim ze slaba zacit novi zivot,vim ze to ma spojitost s detstvim,potrebuji najit sama sebe ale nevim jak,myslite ze mi pomuze kyneziologie?

Odpověď

Hezký den,
je důležité si to, co se vám děje, otočit. Váš manžel dělá vše pro vás, aby vy jste něco pochopila, je váš pomocník. Protože ve vašem životě nejde o manžela, děti, rodiče, přátele, jde jen a jen o vás. Proto je třeba své okolí brát jen jako zrcadlo, ve kterém mohu vidět sebe. Váš muž i vaši rodiče vás učí žít život podle svých představ, najít si svou náplň a tu dělat, najít si radost a za ní jít. Máte se učit nikoho nepotřebovat, nikoho nechtít mít jen pro sebe a hlavně kvůli jakési povrchní harmonii nepotlačovat své vlastní potřeby. Jste člověk, který za cenu udržení stavu „…aby to vypadalo dobře…“ dokáže sám sebe zatlačit do naprostého kouta. Vše si ale tvoříte sama, proto i sama musíte vše změnit. Pokud vám vyhovuje, že má váš muž jiné ženy, pak se s tím netrapte, ale píšete, že vám to vadí. Tak proč si to necháte líbit? Protože máte strach, že ho ztratíte. Ale máte ho vůbec? Nemáte, protože vlastnit nikoho nemůžete. Dejte mu volnost a také sama sobě. Postavte se na své vlastní nohy, přestaňte být závislá na druhých, uvědomte si, co je dobré pro vás a to dělejte.
Kyneziologie vám pomoci může, ovšem nemyslete si, že někdo něco vyřeší za vás. Možná leccos pochopíte, ale ten reálný krok a změnu za vás udělat nemůže nikdo 🙂
Pokud máte zájem, mohu udělat osobní placený rozbor, ze kterého pochopíte, proč se vám tohle děje, z jakého důvodu to přesně potřebujete a v čem konkrétně se máte změnit.
Snažte se pochopit váš vztah a pracovat na jeho zlepšení – více na Harmonických vztazích
Kupte si Rhodiolin a Noni, zklidní vás, zbaví strachu a stresu, pomůže vám vzít svůj život do vlastních rukou.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Nevěra - jeden nebo druhý? Nevěra

Do našeho e-shopu

Noni liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře