Dotaz

Dobrý den,

před 4 měsíci jsem porodila druhou dceru. Přibližně posledních 14 dní mě bolí nohy. Nejedná se o velkou bolest, spíše nepříjemné pocity. Jde o brnění, ale jako by maličkých jehliček a ne extrémně intenzivní. Primárně v chodidlech. Poslední pár dní mě už bolí ale i holenní kost a v celých nohách pociťují horkost občas, nejsou ale horké na omak. Toto je nejintenzivnější nad kolenem pravým ve spodní části stehna a holenních kostech. Opakovaně se mi i vrátila bolet v krku. Teď jsem naposledy měla i zalehlé levé ucho.

Obecně neznám moc nemoc, jsem zdravá od podstaty. Před 2 měsíci jsem ale podstoupila operaci laparoskopickou, kdy mi po zavedení tělíska uteklo přes děložní stěnu do dutiny břišní.

Brala jsem po víc než 10 letech antibiotika a od té doby se vrací ta bolest v krku. Bolest v krku si umím nějaká vysvětlit, ale nevím o co by mohlo jít s těma nohama. Není to každý den stejně, jsou dny, kdy to necítím skoro vůbec a pak dny jako dnes, kdy je to intenzivní. Je to snad až pocit lehtání, pálení a slabého jehličkování.

Na kontrole kyčlí u novorozené mi ortopedka řekla, že mám výrazně ploché nohy, vypadá to, že během těhotenství mi spadla klenba. Nikdy jsem nemívala ani strach, od té doby co mám ale dvě děti se mě občas zmocňují strachy o jejich a nebo mé zdraví. Už v těhotenství jsem viděla opakovaně číslo 11 a méně často 17. Můžete mi poradit na co se mám zaměřit, nechci běhat po nemocnici dříve než zkusím sama v sobě vyřešit příčinu, snad na ní přijdu. 

Odpověď

Dobrý den, přečtěte si o své krevní skupině AB. Máte krevní skupinu duchovního vůdce, velkou citlivost, a ubližuje vám chemie, jste citlivá na chemické léky. Vaše potíže souvisí s překyselením a nedostatkem minerálů v důsledku překyselení, ale i nedostatku živin vlivem těhotenství a kojení. Přečtěte si o překyselení. Díky překyselení se přetěžuje lymfa, antibiotika vše jen zhoršují, přečtěte si dotaz o tom, jak jsou v dnešní době antibiotika razantní. Tělo vás na přetíženou lymfu upozorňuje bolestí v krku – krční mandle jsou kontrolkou lymfy a sleziny.  Zadejte si do vyhledávače v empatii Brnění nohou a syndrom neklidných nohou – uvidíte souvislosti. V prvé řadě je potřeba eliminovat účinky ATB, osídlit sliznice přátelskými mikroorganizmy AC Zymes PLUS – 2-2-2, 10 minut před jídlem. Na neutralizaci překyselení popíjet Liquid Chlorophyll – 2-3 lžičky do 1,5l vody během dne, můete jim i kloktat při bolesti v krku. Oceán – na rozproudění a očistu lymfy, 3 lžíce denně, pomůže i s bolestí v krku, New life – multivitamín pro těhotné a kojící na dodplnění živin 1-1-1 po jídle, Strong Boness – vápník+hořčík v chelátové vazbě 1-1-2 proti překyselení a křečím, C 1000 -1-1-0 – antioxidant, doplnění živin. Vše nakoupíte v eshopu empatia. Upravte stravu nejlépe v souladu podle vaší krevní skupiny, vyřadit sladkosti, cukr, mléčné výrobky, bílou mouku. Vy máte silné napojení nahoru, velkou intuici, ale zároveň sklon „ulítávat“ nahoru, snahu vše jen pochopit duchovně, je potřeba to stáhnout dolů, a nezapomínat na své hmotné tělo, podporovat ho přírodně – pro vás velmi důležité je léčit se přírodně ne chemicky. Ono i to tělísko není pro vás ideální…. S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?