Dotaz

Vážená paní Matoušová.

Nedávno jsem objevila úžasné stránky Empatia. Od té doby každý den hltám nové a nové informace, které mě nutí přemýšlet víc a víc nad zdravím svým a celé mé rodiny. Neuvěřitelné souvislosti na které ukazuje energetická růžice, pohledová diagnostika  a další  mě vyburcovaly k tomu, abych  se zamyslela  nad tím, jaké zdravotní problémy si střádáme a že kontrolek nám svítí víc! Ráda bych se Vás zeptala, jestli je možné  začít  očistou  tlustého střeva v tomto období. Pokud jsem to dobře pochopila, jsem Oheň (moje sestra (kov) i matka (voda) prodělaly rakovinu tlustého střeva) , tak si tak říkám, jestli bych neměla začít právě touto kůrou. Manžel je Země,  má problémy s nadýmáním a plynatostí a jeho otec zemřel na rakovinu tlustého střeva. S manželem diskutujeme o celostním pohledu na naše zdraví, našli jsem si  informace, jaké doplňky si na očistu koupit ve vašem e-shopu, ale dala bych přednost Vašemu doporučení. Ještě bych podotkla ,že kouřím 4-5 cig.denně, bohužel je  to nešvar…budu muset zabojovat.

Děkuji z celého srdce za odpověď

Vlaďka

Odpověď

Dobrý den a děkujeme 🙂
Problémy našich příbuzných by měly být jen ukazatelem, čeho si mám všímat a na co dávat pozor. Nejdůležitější jsme ale my sami, co my řešíme, jaké my máme potíže, nemoci,… tím začít. Protože celá rodina může mít stejnou nemoc, ale já ji mít nemusím, protože dědičnost je pouze příležitost 🙂
Vždycky je třeba začít akutním problémem, který mě trápí, nemocí, která se už zhmotila, teprve ve fázi zdraví si dělat očistné kůry preventivně, podpůrně užívat doplňky stravy z důvodu, aby nemoc nepřišla. Pokud člověk nemá žádný akutní problém, pak je vhodné začít rovnou podpůrnými a očistnými kůrami, ale v období, kdy samo tělo to dělá – chceme ho přirozeně podpořit, tak musíme jít v souladu. Očistu tlustého střeva v zimě jako prevenci nedoporučuji, protože obsahuje juku – to je pěkná potvora! a hoodně vody, v zimě prostě k tomu nejsou ideální podmínky. Když má někdo akutní problém, pak ano, ale preventivně ne. Ona třeba vojtěška (Green Health) nebo Nopalin, které se doporučují teď na očistu ledvin a močových cest, tak také přirozeně čistí i tlusté střevo – ale jinak, takže člověk při očistných kůrách ať chce nebo nechce stejně podporuje celý organismus jako celek. Navíc jste si asi všimli, že v našich očistných kůrách není nikdy jen čistící produkt, ale vždy i doplňkový antioxidant nebo multivitamín, prostě nějaká živina pro buňku. Je to hodně důležité, protože většina zdravotních potíží, kvůli kterým děláme očistu, vzniká z nedostatku živin ve stravě, takže vyčištěním se vše vyřeší jen na chvíli.
Napište mi vaše zdravotní potíže, a já vám doporučím produkty přesně.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře