Dotaz

Dobrý den, jaký máte názor na očkování proti chřipce? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
virus chřipky má úžasnou schopnost mutace. Nejen v tom smyslu, že se přes nás přežene chřipka jednoho typu a následně přijde chřipka dalšího typu. Jde o to, že virus chřipky mutuje stále, tudíž virus, který ve vás způsobil chřipku je naprosto jiný než ten, který vykašlete na dalšího člověka.

Pokud tedy neznáme původce, nevíme, kdo to vůbec je, jak můžeme najít proti němu zbraň?

Obecně se dnes přiznává pouze to, že na virus chřipky nezabírají antibiotika, ale není to tak dávno, co se antibiotika na chřipku běžně ordinovala. Teď je tedy v kurzu očkování.

Vzpomínáte na nedávno proběhlé poplašné až alarmující zprávy o ptačí, prasečí chřipce, která se na nás řítí a všechny nás skolí? Já tedy nevím, ale mám pocit, že po měsíci je ticho po pěšině. Že by se vyprodaly ty ležáky v lékárnách – očkovací látky proti chřipce? Nepřipadá vám to zvláštní? Úsudek si udělejte sám.

Kolem nás létá tolik virů, bakterií, roztočů a dalších mikroorganismů, které nám mohou ublížit, pokud…. Proč někdo onemocní, proč někdo je alergický na některé látky a proč jiný nic?

Odpověď znal již L.Pasteur: „Klíč je v ODOLNOSTI živých tvorů.“

To je jednoduché, viďte? Proč se lékařské kruhy neřídí tímto svým mistrem, proč nechtějí slyšet, co slyšet mají? Odpověď zní jasně – byznys.

V žádném případě nechci zlehčovat nebezpečí ptačí chřipky ani žádné jiné. Určitá ochrana by měla být samozřejmostí. Nechodit do center nákazy (do čekáren ordinací) a vědomě posilovat svůj obranný, imunitní systém. Jak?

Každý člověk by měl doplňovat svou stravu přísunem přírodních vitamínů, minerálů a stopových prvků, kterých stravou nepřijímáme ani 50% !!! PROSTĚ TAM NEJSOU…

Podívejte se na Základy celostního zdraví, jsou tam nadstavbové moduly – Jak uživit své buňky

Co na chřipku je popsáno v této aktualitě.
Téměř nic nejíst, naopak hodně pít. Toto je recept na zvládnutí chřipky, ale hlavně na její prevenci. A nejen chřipky, ale zdravého života vůbec.

Každý jednou přijde na to, že postarat se o sebe musí sám, i o své zdraví. Děkuji za dotaz Mějte se sněhově.
Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře