Dotaz

Dobrý den paní Miluško a pane Ivane,

před nějakou dobou jsem se začala zajímat o Duchovní příčiny nemocí, přivedla mne na to kamarádka – ukázala mi jen směr, no a vesmír mi seslal Vás. 🙂 Vaše informace ke mě přišly samy a jsem za to moc ráda. Mám vyplněnou celostní zdravotní kartu a zjistila jsem o sobě mnohé.

Proč Vám tedy píši. Jde o mou dcerku 2015), vše začalo prvně zánetem průdušek, které jsme léčily dle Mudr. ATB, po dvou měsících první zánět ledvin, za další měsíc se vrátil. Po každé hospitalizace a jen samá antibitoika (měla 4 v řadě 🙁 ). Nyní se proklínám, že kdybych TYTO informace věděla dřív – v životě bych to nedopustila. Chodíme od lékaři k lékaři, po Mikčních Cystouretrografiích a jsem už opravdu zoufalá. Proto jsem se rozhodla se změnou nejprve v sobě. 

(stručně-s partnerem máme komunikační problémy, trpím na moč.měchýr a ledviny, přesně jak mám v A9P, numerologii v psychotomatice..jak jste napsali, vše sedí jak prdel na hrnec. 🙂 

Potřebovala bych od Vás radu ohledně přírodních vitamínů pro děti – jak zase nastartovat imunitu, obnovit mikroflóru.

Věřím, že se s tím vším poperu, ale cesta to bude opravdu složitá, jelikož partner je k tomuhle všemu dost skeptický a nevěří tomu. Jeho názor respektuji a nijak násilně mu ho nevnucuji. 

Moc Vám děkuji za Vás čas, a kdybyste měli nějakou radu do začátku, budu nesmírně ráda. 

Mimochodem pocházím kousek od Nového Města, a opravdu mne zaujala Studnice ženství. Těším se až se dozvím termín a přihlásím se. 🙂

Přeji Vám mnoho dalších úspěchů. Obdivuji Vás.

S pozdravem 

Terka K.

Odpověď

Dobrý den,
určitě jste našla informace a doporučení u zánětu močových cest, je tam proklik do shopu, kde si můžete produkty objednat. Pokud chcete vyléčit dceru, musíte začít od sebe, to je vám ale asi už jasné. Nejen pochopit duchovní příčinu a snažit se o změnu, ale i se přírodně léčit. Doporučila bych vám nadstavbový modul na Základy celostního zdraví – Jak mít zdravou rodinu. Najdete v něm základní postupy, jak začít léčit svou rodinu nejen na úrovni těla, ale i vztahů, je tam hodně o tom, jak dostat partnera a děti na svou stranu, aby vás ve vašem úsilí podpořili. 
Vy začněte se sebou – léčit ledviny podle očisty ledvin a močových cest. Cokoliv přírodního sama pro sebe uděláte, to pomůže i vaší dcerce. Hlavně si uvědomte, že vaše dcera také tady ve škole života má nějaké své úkoly, a vás si vybrala, protože jste pro ni ideální startovací materiál 😀 Dáte jí přesně takové vzorce, které potřebuje ona řešit v dospělosti, takže se hlavně z ničeho neobviňujte, chyby děláme každý a každý tu máme nějaké výzvy, které nezvládáme. Jsme tu ale pro sebe, a tak nezachraňujte svou dceru, ale zachraňte sebe 🙂
Vaší dcerce dávejte:
ProbioBalance (6 denně) jsou to kousací tablety forma lipa, mohla by je rozkousat jako bonbonky, pokud ne, rozpusťte je v nápoji + Vojtěška Green Health (2 tbl. denně rozpustit v zeleninové polévce) + Lion Kids C (3 denně – zase kousací tbl.) + Organic Noni (3 čajové lžičky)
Ze stravy je nutné vyřadit mléčné výrobky a cukr než se uzdraví, nahraďte obilnými mléky a medem nebo ovocem. Stejně si budete připravovat i zdravé jídlo pro sebe, tak to zvládnete pro obě.
Pokud by náhodou přišel stav, kdy by dcera potřebovala ATB, mějte k dispozici Samburex, je to regulérní náhrada ATB, užívá se 6 čajových lžiček denně pouze po dobu náběhu na zánět, za 2-3 dny je po něm, pak přestat s užíváním a nechat na případně příště.
Všechno zvládnete, začněte a už žádná ATB!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře