Dotaz

Dobrý den paní Miluško a pane Ivane,

před nějakou dobou jsem se začala zajímat o Duchovní příčiny nemocí, přivedla mne na to kamarádka – ukázala mi jen směr, no a vesmír mi seslal Vás. 🙂 Vaše informace ke mě přišly samy a jsem za to moc ráda. Mám vyplněnou celostní zdravotní kartu a zjistila jsem o sobě mnohé.

Proč Vám tedy píši. Jde o mou dcerku 2015), vše začalo prvně zánetem průdušek, které jsme léčily dle Mudr. ATB, po dvou měsících první zánět ledvin, za další měsíc se vrátil. Po každé hospitalizace a jen samá antibitoika (měla 4 v řadě 🙁 ). Nyní se proklínám, že kdybych TYTO informace věděla dřív – v životě bych to nedopustila. Chodíme od lékaři k lékaři, po Mikčních Cystouretrografiích a jsem už opravdu zoufalá. Proto jsem se rozhodla se změnou nejprve v sobě.

(stručně-s partnerem máme komunikační problémy, trpím na moč.měchýr a ledviny, přesně jak mám v A9P, numerologii v psychotomatice..jak jste napsali, vše sedí jak prdel na hrnec. 🙂

Potřebovala bych od Vás radu ohledně přírodních vitamínů pro děti – jak zase nastartovat imunitu, obnovit mikroflóru.

Věřím, že se s tím vším poperu, ale cesta to bude opravdu složitá, jelikož partner je k tomuhle všemu dost skeptický a nevěří tomu. Jeho názor respektuji a nijak násilně mu ho nevnucuji.

Moc Vám děkuji za Vás čas, a kdybyste měli nějakou radu do začátku, budu nesmírně ráda.

Mimochodem pocházím kousek od Nového Města, a opravdu mne zaujala Studnice ženství. Těším se až se dozvím termín a přihlásím se. 🙂

Přeji Vám mnoho dalších úspěchů. Obdivuji Vás.

S pozdravem

Terka K.

Odpověď

Dobrý den,
určitě jste našla informace a doporučení u zánětu močových cest, jsou tam i doporučené produkty a kde si je objednat. Pokud chcete vyléčit dceru, musíte začít od sebe, to je vám ale asi už jasné. Nejen pochopit duchovní příčinu a snažit se o změnu, ale i se přírodně léčit. Doporučila bych vám nadstavbový modul na Základy celostního zdraví – Jak mít zdravou rodinu. Najdete v něm základní postupy, jak začít léčit svou rodinu nejen na úrovni těla, ale i vztahů, je tam hodně o tom, jak dostat partnera a děti na svou stranu, aby vás ve vašem úsilí podpořili.
Vy začněte se sebou – léčit ledviny podle očisty ledvin a močových cest. Cokoliv přírodního sama pro sebe uděláte, to pomůže i vaší dcerce. Hlavně si uvědomte, že vaše dcera také tady ve škole života má nějaké své úkoly, a vás si vybrala, protože jste pro ni ideální startovací materiál 😀 Dáte jí přesně takové vzorce, které potřebuje ona řešit v dospělosti, takže se hlavně z ničeho neobviňujte, chyby děláme každý a každý tu máme nějaké výzvy, které nezvládáme. Jsme tu ale pro sebe, a tak nezachraňujte svou dceru, ale zachraňte sebe 🙂
Vaší dcerce dávejte:
ProbioBalance (6 denně) jsou to kousací tablety forma lipa, mohla by je rozkousat jako bonbonky, pokud ne, rozpusťte je v nápoji + Vojtěška Green Health (2 tbl. denně rozpustit v zeleninové polévce) + Lion C (3 denně – zase kousací tbl.) + Organic Noni (3 čajové lžičky)
Ze stravy je nutné vyřadit mléčné výrobky a cukr než se uzdraví, nahraďte obilnými mléky a medem nebo ovocem. Stejně si budete připravovat i zdravé jídlo pro sebe, tak to zvládnete pro obě.
Pokud by náhodou přišel stav, kdy by dcera potřebovala ATB, mějte k dispozici Samburex, je to regulérní náhrada ATB, užívá se 6 čajových lžiček denně pouze po dobu náběhu na zánět, za 2-3 dny je po něm, pak přestat s užíváním a nechat na případně příště.
Všechno zvládnete, začněte a už žádná ATB!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře