Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu. Již delší dobu mě trápí nezvladatelné chutě na sladké, únava a otoky jak nohou, tak i celého těla. Někdy se s otoky už ráno vzbudím. Tyto stavy jsem začala pozorovat poté, co jsem nastoupila po škole do zaměstnání. Pracuji již pět let a tyto problémy se postupně vystupňovaly. Mám sedavé zaměstnání a po těch osmi hodinách se cítím jako balón a jsem schopná se jen najíst a jít spát. Navíc se mi začínají dělat křečové žíly a chystám se na sklerotizaci. Snažím se jíst zdravě, ale mé chutě na sladké mně vždy přemůžou. V zaměstnání chodíme na teplé obědy do jídelny, kde po každém jídle u mně téměř okamžitě následují nezvladatelné chutě na sladké a nadýmání někdy i doprovázené křečemi v žaludku. Snažím se zhubnout, ale nedaří se mi to. Nemám sice velkou nadváhu, ale ideální stav to zrovna není. Snažím se sportovat (alespoň dvakrát týdně, ale vzhledem k mé únavě se musím hodně přemáhat) a hodně pít jak vodu, tak i různé čaje (bylinné, černý – pu erh, zelené).
Ještě bych chtěla dodat, že asi tak od dvaceti let mi hodně šediví vlasy a zhruba před dvěma lety jsem prodělala mononukleózu- neléčenou.
Děkuji.
J.

Odpověď

Dobrý den,
Přečtěte si o svém datu narození, o svých izolovaných jedničkách, izolovaných trojkách a své rovině Saturnu, také si přečtěte charakter podle své krevní skupiny a podle své energie 8 Země. Možná vám z toho hned bude jasné, proč trpíte neláskou k sobě a máte tendence se naplňovat láskou = sladkostmi zvenku. Neplníte totiž své životní poslání, nerealizujete své dannosti a nepřekonáváte své výzvy. Máte obrovské předpoklady realizovat se, uplatnit se, prosadit své nápady, být jedničkou, být první, to vy potřebujete ke spokojenosti. Bohužel vám brání určité překážky (vy jste si to tak ale vybrala, není to žádný trest, ale výzva k překonání), máte problém udělat ve své seberealizaci ten první krok, máte strach, že to nezvládnete, že vám budou chybět peníze – proto jste raději zaměstnaná. Ale jako zaměstnanec nikdy spokojená nebudete, potřebujete volnost, svobodu, realizaci podle sebe, stát v čele, být dobrá. A protože to neděláte a jdete s davem, nejste spokojená, nevážíte si sebe sama a tím si oslabujete játra (mononukleóza, vlasy, únava). Přetížení jater pomáhá filtrovat nečistoty z těla lymfa (otoky), a její přetížení se projevuje na neschopnosti odvádět škodliviny z těla pryč, na hromadění toxických látek v těle a množení plísní a dalších nepříznivých mikroorganismů (nadýmání, přehnaná chuť na sladké). Plísně v nás potřebují sladkosti, mléčné výrobky a bílou mouku ke svému životu, přehnaná chuť na sladké je vždy známka jejich přemnožení a toho, že nás ovládají – produkují totiž tzv. neurotoxiny, které ovládají naši nervovou soustavu a které nás nutí, když plísně potřebují potravu, sníst to, co ony potřebují – sladkost. Tyto neurotoxiny umí dokonce takové ovládací manévry, že pokud si tu sladkost nedáte, vyvolají fyzické potíže typu bolesti hlavy, nervové potíže, bolesti svalů. Zkrátka a dobře zbavování se plísní je stejné jako zbavování se každé jiné závislosti – bolí. Na to je třeba se připravit. Můžete se plísní zbavovat pouze cestou vyloučení škodlivých potravin, ale pochybuji, že to tak zvládnete, proto doporučuji vždy podporu nějakých doplňků stravy, které eliminují vaše nepřekonatelné reakce na jejich volání po potravě.
Základním pro vás v každém případě je posílit játra a rozhýbat lymfu. Doporučuji:
Ocean 21 je to tekutý výtažek z mořských řas, který detoxikuje a rozhýbává lymfu, čistí a posiluje játra (Oceanem se podařilo po roce užívání u malého dítěte naprosto vyčistit tělo od borelií, takže vidíte, že játra čistí naprosto úžasně, chce to jen čas), dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Toto je základ na dlouhou dobu. Pokud chcete, můžete podpořit tělo dále:
Probio Balance velmi aktivní probiotika, která pomáhají dát do rovnováhy všechny mikroorganismy, které v nás žijí, aby žádné ty nepříznivé neměly šance se rozmnožovat, aktivně posilují imunitní systém, navíc vás zbaví trávicích potíží, nadýmání, dávkování 1-0-1 na lačno.
Citrimax Chromium pomáhá perfektně snižovat chuť na sladké, pomáhá spalovat tuky, užívá se vždy 1tbl. asi 20 minut před jídlem.
Toto je takový pomocník k Oceanu navíc, byl by ale pro vás dobrý, záleží na tom, jak se rozhodnete pro sebe co udělat.
Až rozhýbáte svou lymfu a podpoříte játra, na žádnou sklerotizaci žil nebudete muset chodit, křečové žíly jen ukazují na to, že nejdete směrem, který jste si určila a zbytečně hledáte kličky, protože se bojíte 🙂 Za tři měsíce uvidíte, že se pustíme do zbavení se křečových žil – lymfa bude OK.
Pijte dopoledne 1 litr bylinného čaje s vymačkaným citronem, během dne popíjejte čaj Hannasaki a 3x denně si uvařte čaj na podporu jater a k němu schroupejte 1 čajovou lžíci ostropestřce mariánského mletého.
Začněte s knížkou Kam se poděl můj sýr
Vydržte, nebude to hned, ale půjde to, kdyby něco nebylo jasné, jsem tu..
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?