Dotaz

Dobrý den,

dcera je brankářka v házené a má dlouhodobé problémy s palcem na ruce. Tento problém ma již přes rok kdy jí balon přirazil palec k tyčce. To jsme jeli na pohotovost, kdy rtg nic neodhalil a dostala ortézu. Avšak od té doby prakticky každá střela na ruku je pro ní velmi bolestivá. Zkoušeli jsme delší klid, různé mastičky, speciální ortézu na chytání, tejpování, ale bez výsledku. Zašel bych s ní k doktoru, ale vůbec nevíme kam…. Na ortopedii? Děkuji moc. Buřič

Odpověď

Dobrý den,

sport je pro vaši dceru hodně důležitý, ale házená to není. Vaše dcera je hodně rozumová, touží dosáhnout výsledků, potřebuje fyzicky ventilovat svou energii, ale současně je ohromně citlivá a uzavřená bytost. Házená je pro ni jen způsob, jak ze sebe dostat emoce, o kterých nedokáže mluvit. Má v sobě vysokou míru citlivosti a nedokáže sdělovat to, co ji trápí. Palec je symbol hlavy, přemýšlení, není možné, že házenou dělá kvůli něčemu jinému než proto, že by ji bavila a dělal ji tento sport radost? Doporučuji s ní o tom mluvit a být připraveni na to, že vás bude utvrzovat o tom, že si vybrala správně a chce to dělat… v jejím věku jsou vzorce „jak být milována a přijímána“ už hodně zaryté. Ideální cesta k tomu, aby skutečně začala sdělovat to, co cítí, co ji trápí a co chce a nechce, je sednout si s ní a být jí k dispozici, na nic se neptat, jen s ní trávit čas, aby ucítila jistotu, že může. A když začne mluvit, vůbec nic na to neříkat, mlčet a jen a jen naslouchat. To je cesta a skutečná příčina „nehody“ s palcem. Protože žádná nehoda ani úraz není náhoda, je to jen rychleji projevená nemoc.

Pro tělo doporučuji toto:

Organic Noni 6 lžic 1. lahev a pak 3 lžíce – hojí měkké tkáně a působí protizánětlivě + New Life 3 denně – multivitamín sice uvedený jako pro těhotné a kojící, avšak s ideálním složením vitamínů a minerálů pro dospívající dívku + Power Booster 2 po obědě a 2 před spaním – komplex aminokyselin na hojení tkání+ C 1000 3 denně na lepší regeneraci tkání, popíjet Liquid Chlorophyll 2 polévkové lžíce denně, odbourává kyselinu mléčnou a zbavuje tělo zánětu.

Takto 3 měsíce a pak dejte vědět.

Vše si pořídíte v empatia shopu

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Úrazy úraz kolene Úrazy

Do našeho e-shopu

Power Booster: Podpora přirozeného růstu
Power Booster: Podpora přirozeného růstu

Produkcia rastového hormónu sa vo veku 30 rokov znižuje. Veľa ľudí sa snaží obmedziť negatívne dôsledky, ktoré z toho vyplývajú, umelým dávkovaním hormónov, ale to môže mať veľa škodlivých následkov. Power Booster neobsahuje syntetické rastové hormóny. Namiesto toho pomocou prírodných zložiek stimuluje ich vnútorné vylučovanie. Rastový hormón má celý rad priaznivých účinkov: podporuje činnosť nervového systému, spaľovanie tukov, napomáha činnosti pokožky, chrupaviek a spojivových tkanív a zvyšuje syntézu bielkovín.

Detail produktu

Komentáře