Dotaz

Dobrý den,
podnikám již 4 rokem, ze začátku se mě dařilo, ale ted mám pocit, že se vše hroutí. Mám problémy finanční, pracovní, prostě mám pocit ,že jsem ve velice špatném období. Chtěla bych vědět zda mám s podnikáním skončit nebo počkat na vylepšení. Mám obchůdek s textilem pro děti. Děkuji za odpověd.
Lenka

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si o svém dni narození, o svém charakteru podle astrologie devíti planet a podle své krevní skupiny. Z toho vám bude naprosto jasné, že podnikání, práce na sebe, organizace svého času, vedení firmy a druhých, samostatné rozhodování, je pro vás naprosto zásadní, nemůžete být zaměstnanec, potřebujete pracovat podle sebe. Je naprosto jedno, v jaké oblasti, budete úspěšná kdekoliv, kde budete postupovat krok za krokem pomalu za svým cílem. Máte totiž dvě prázdné roviny – Saturnu a senzitivity, které vám oddělují všechna čísla od sebe, máte tudíž izolované jedničky, izolované sedmičky a izolované devítky, což znamená, že je pro vás karmickým úkolem spojovat své schopnosti akcí, konáním, činností, realizací plánů. Protože si nejste jistá, potřebujete postupovat po malých krůčcích a potřebujete k tomu podporu partnera nebo třeba maminky, která vám pomáhá. Vztah s vaší maminkou je vůbec pro vás stěžejní, ona je pro vás zdrojem stability, spojuje vaše nespojené energie, dodává vám sílu a akčnost. Ona by měla v prodejně prodávat (má obchodní a komunikační schopnosti), a vy byste měla být „jen“ majitelkou, tzn. starat se o rozvoj, hledat nové možnosti, rozhodovat o směru, kudy dál. Je třeba si vypracovat podrobný plán, kde si naplánujete krok za krokem, co ano a co necháte, co přidáte a v čem pokračovat nebudete, co je třeba rozšířit a co je třeba utlumit. Období, ve kterém jste začala podnikat, bylo příhodné spíše pro aktivity pomoci druhým, pro počátek činnosti vedoucí k realizaci svého poslání. Vy jste však začala v tomto období podnikat s úmyslem získat finanční přínos, proto vám to teď mírně řečeno drhne. Bude to obtížné tento rok i celý další, ale pak se bude situace pomalu ale jistě zlepšovat. Je důležité si uvědomit, proč se vám nedaří, k čemu toto období slouží, a co si máte uvědomit, a co na sobě změnit. Je to přehnaná zodpovědnost či dokonce povinnost, čehož je třeba se zbavit. Nic netlačit násilím, vyvarovat se neklidu, nervozity a popudlivosti. Období jakéhosi nezdaru je třeba vnímat jako výzvu k tomu, abych změnil já své přístupy a postoje. Vzpomeňte si na počátky podnikání, na energii a nadšení, se kterým jste začínala – vraťte se k tomu pocitu a udržujte si v sobě pocit úspěchu. Naučte se jít pomalu a být spokojená s těmi malými úspěšnými kroky – to se máte teď právě v tomto období učit.
Věřím, že je vám už jasné, co dělat. Podnikat dál, vytrvat, organizovat a vést svou firmu dál, vybírat nové směry a možnosti, nestát za pultem 🙂
Hodně trpělivosti přeje vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře