Dotaz

Dobrý den,

 dnes mi bylo zděleno po CT vyšetření, že mám v močovém měchyří nějaký výrustek, polyp? V průběhu tří let se mi asi třikrát čtyřikrát objevila v moči krev a teď cca před necelým rokem, kdy jsem začal taxikařit, jsem začal mít ve svých 29letech problém s močením. Náhlý nutkavý pocit k močení a následné neuplné vyprázdnění se.

Ve 20 letech jsem prošel chemoterapií, ozařováním a operací, měl jsem myxoidní liposarkom v měkkých tkáních levého ramene. Přestal jsem s alkholovým opíjením a místo toho jsem cca 6let hojně kouřil marihuanu s tabakem, pouze mix, samotný tabák cigarety mi nechutnali. Teď jsou tomu cca 2 roky co už ani to neužívám.

Ty problémy s močením začly při mém posledním partnerském vztahu, který byl velmi nevyvážený a je fakt, že stále po třech letech to asi nemám vyřešené a cítím se v tom pořád lehce zamotaný i když se snažím odpouštět, asi se mi to moc nedaří.

V úterý jdu na cystoskopii a pan doktor pak nejspíš navrhne i nějakou operaci, ale raději bych se tomu vyhnul a zkusil si dát ještě čas zvládnout to sám s pomocí úpravy jídelníčku a nějakém doplňku.

Poradíte prosím? Děkuji

S pozdravem

Ruda B.

Odpověď

Dobrý den,skvěle jste odhadl, že problémy s močovým měchýřem souvisí se strachem v partnerství, s tlakem, který v něm můžeme cítit. Máte spoustu energie – rovinu odhodlání a vášně – což je docela síla naučit se takovou energii vyventilovat. Potřebujete fyzický sport do roztrhání těla , stejně tak jako potřebujete ze sebe dostávat negativní emoce, které vás trápí – mluvit o nich, jako 3 Dřevo totiž neumíte mluvit o tom, co vám vadí. Doporučuji vám z programů AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ program Tolerovat je láska, mrkněte i na Soužít je láska, ten je zase o vztazích, ledvinách a močovém měchýři.  Doporučila bych vám rozhýbat lymfatický systém a tím posílit svou imunitu, protože jakékoliv “věci”, které v našem těle vznikají, jsou primárně způsobeny špatným odvodem zplodin, tj. stagnující lymfou. Z produktů bych vám doporučila Ocean (6 polévkových lžic) vyčistí lymfu + Immunaid (2-2-2) posílí imunitu, podpoří aktivitu bílých krvinek + Culevit (6tbl. vždy spolu s Oceanem) nastaví obrannou bariéru, aby nepřišly metastázy + C 1000 (5-5-0) odstraní polyp, zvýší imunitu. Určitě to chce odkyselit, takže popíjet Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce denně naředěné ve vodě – hodně pít!). Stravu bych velmi výrazně odlehčila – vyřadila cukr, pečivo (zachovat pouze žitný kváskový chléb), mléčné výrobky (můžete jen zakysané produkty bez cukru a z nepasterizovaného mléka, tj. z domácího chovu), maso (pouze kvalitní kuře, krůtu, rybu), uzeniny, chemii,… vím, že to není snadné, ale dnes se dá najíst i v restauraci zdravě. Jezte zeleninu, ovoce, obiloviny, luštěniny, co nejméně zpracovávaných potravin, kvalitně.  Na operaci je vždycky dost času, nespěchala bych. Jde o rozhodnutí, jak se chcete léčit, jak chcete žít, protože nemoc je jen způsob, jak nás naše duše zastavuje a nutí ke změně postojů. Začněte, budu vám pomáhat, pokud chcete, protože za týden to spravené nebude 🙂S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?