Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu, jsem 8 měsíců po porodu, porod proběhl velmi dobře, bez nástřihu a jiných zásahů, ale při tlačení mi pravděpodobně i slyšitelně ruplo vazivo spony stydké. Ihned po porodu jsem měla problémy chodit a několik týdnů trvalo, než se to upravilo. Nyní se tento problém vrátil již asi po třetí v krátkém čase, i po malinkaté námaze, nemohu ani jednou nohou třeba posunout poměrně lehkou věc po zemi, hned to cítím. Začínám mít pocit, že se mi to nikdy nespraví a jelikož plánujeme ještě jedno dítě tak nevím, zda se nebudu tohoto při porodu velmi bát.

A ještě jeden problém mám, po porodu se mi objevil výtok, lékař mi jej přeléčil širokospektrými antibiotiky (před porodem bylo vše v pořádku), ale nyní mám spíš ještě větší pocity poševní suchosti, výtok se neztratil, ba naopak se obávám, zda se mi nevrátí časté mykózy, se kterými jsem před několika lety bojovala. S výtokem bojuji snad od mala, je to výtok bez jakýchkoli dalších potíží. V poslední době nechodím bez vložky. V mikrobielním vyšetření mám vždy MOPII-nespecifický.

Prosím Vás o pomoc a mnohokrát děkuji za odpověď.

Odpověď

Milá Leničko 🙂

Příčinou vašich potíží je překyselení organismu a s tím spojená nepružnost a nepevnost měkkých tkání. Překyselení vás provází od dětství, které jste neměla příliš veselé, řekla bych spíš dost obtížné. Žít v nespokojenosti a starostech je také příčinou překyselení. Tento život jste si vybrala, abyste se učila odpouštět. Proto jste se narodila do takové rodiny, k takovým rodičům, do takových podmínek, aby jste měla možnost vůbec komu odpouštět (když mi nikdo neubližuje, nemám šanci se učit odpouštět). Zvolila jste si laťku dost vysoko (vidíte, jak jste si věřila, že to zvládnete :-)) a tak potřebujete kvalitní tvrdé trenéry, aby jste tu laťku přeskočila. Splněním této výzvy můžete splnit důležité karmické úkoly, které si nesete nejen vy již několika životy, ale i vaše maminka, babička, ….

Potřebujete se učit a žít v praxi ženskou energii, tak je pro vás vše v Žena je láska. Kurz Žena je láska zdarma, který vám ukáže základní principy pasivního ženství. Knížka Žena je láska, výzva sebelásky, ať se učíte být k sobě laskavá, a hlavně KRUH  – projděte si Probuzením a až Kruh otevřu, vstupte,

Máte ale maličko horší schopnost (opět výzva, super!) vnímat názory druhých a přijímat je, jste v tomto jaksi mužská, tvrdá (vidíte, jak to souvisí s vaší nepružností těla?). Proto se vydejte cestou zjemňování, zženšťování, zpružňování. Na pochopení a zvládnutí, jak odpustit cokoliv, je úžasná knížka Malá Duše a Slunce, je v ní skutečně velmi srozumitelně popsáno (ostatně je to knížka pro děti, tudíž pro nás všechny :-)), jak se před vstupem na tento svět domlouváme s ostatními dušičkami, kdo pro koho co udělá, především, kdo pro koho udělá to špatné, abychom díky této „pomoci“ mohli pochopit. Skutečná nádhera, každý by tuto knížku měl mít doma …

Přečtěte si o duchovních příčinách ženských potíží – výtoků, je tam i přírodní léčba.

A co byste měla dělat s tělem.

Rozhodně se snažit odkyselit stravou a potravními doplňky – přečtěte si o Odkyselení – a zpružnit. Pokud se chystáte na další miminko, chtělo by to opravdu razantně, aby se to zvládlo za pár měsíců. Tím odkyselením se zvládne držet na uzdě i výtok (pan doktor místo aby antibiotiky pomohl, vše jen zhoršil, no nevadí).

Takže užívat toto (počítám s tím, že kojíte, takže doporučuji vše možné i při kojení):

Liquid Chlorophyll – tekutý výtažek z mladých lístků vojtěšky, který je základním produktem na odkyselení organismu, užívat 3 čajové lžičky denně, dát si vždy 1 lžičku do sklenice čisté vody bez bublinek (ideální by pro vás byla zásaditá voda z Aquarionu, je to skutečně unikát na našem trhu a vyřešila byste s tím pitný režim nejen svůj, ale i svých dětí, kyselou vodu byste využila na dezinfekci miminkovských věcí bez chemie, a zapít s ním vojtěšku Green Health v kapslích 2tbl. Tato vojtěška jako vláknina stahuje přemnožené plísně a kvasinky z trávicího traktu, napomáhá také od překyselení, ale má velmi skvělé hojivé účinky na cokoliv v těle, pomáhá tvorbě mléka, zklidňuje.

Dále Noni – je to džus z tropického léčivého ovoce, které hojí a regeneruje poškozené tkáně, dávkování 3-6 polévkové lžíce denně (v akutních případech je možné dávku mnohonásobně zvýšit, klidně vypít láhev za dva dny, účinkuje skutečně zázračně).

AC Zymes – příznivá střevní bakterie na znovuosídlení střevní flóry po antibiotikách, na zlepšení vnitřního prostředí, dávkování 2-0-2 vždy společně s vojtěškou, stačí doufám 1 balení, uvidíme.

Super Soya Lecithin – na zpružnění tkání, dávkování 5-5-5 (dávek se nebojte, není možné se předávkovat) po jídle.

New Life – kvalitní multipreparát pro těhotné a kojící, pro vás jsou teď především důležité minerály, kterých máte velký nedostatek a proto je velmi nutné dbát na užívání minerálů v té správné, vstřebatelné podobě (pokud člověk užívá např. chemický vápník, tělo ho neumí zpracovat a dostat do kostí, bohužel ani vyloučit, proto se nám usazuje v cévách a my si paradoxně víc ubližujeme než pomáháme, takže je moc důležitá forma, ve které minerály užíváme, musí být přírodní, tzv. chelátová). Užívat 1-1-1 po jídle, další balení 1-1-0, a pak zůstat na 1 denně.

Strong Bones = vápník s hořčíkem – je nutné ještě přidat navíc k New Life, a to 1-1-2 a postupně, jak budete snižovat New Life, budete snižovat i Strong Bones, až zůstanete na 2 před spaním.

Výborný by byl pro vás krém na intimní části EveryMoments, je tam sice napsáno, že je na intimní chvilky, to samozřejmě ano, ale velmi kvalitně hojí pohlavní orgány ženy po porodu, ráno a večer aplikovat a když vám partner pomůže, bude to jen lepší 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je třeba nezapomínat hodně pít, kolem tří litrů je potřeba, obzvlášť když je teď horko, klidně víc. O stravě si přečtěte také v kapitole Krevní skupiny, i podle ní se snažte stravovat.

Vím, že toho je dost, ale jinak to nevidím…
S láskou Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace
Liquid Chlorophyll: Nepostradatelná součást detoxikace

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

Detail produktu

Komentáře