Dotaz

Krásny den, prosím o radu bolest pravého kolene na levé straně kloubu. Vracející se zánět vaječníků. Moc děkuji. J

Odpověď

Ahoj Jani,

hodně o sobě ses dozvěděla v KRUHU Žena je láska a pojďme to rozšířit o tělo…

Jsi 4 Dřevo, kam patří orgány játra a žlučník, tj. spokojenost a pružnost, schopnost ustoupit, být měkkou ženou. Jsi dobře v Kruhu, teď jen trpělivě změkčovat. Pravé koleno je o pokoře k muži, tj. vyjádření toho, že nejsi schopná přijmout to, jaký je, jsi s ním nespokojená, což se ukazuje na přetížených játrech (bolest kolene zevnitř). Děložní čípek je o nespokojenosti s partnerem, a je to prodloužený energetický žlučník. Sedí to neuvěřitelně.

Jsi onromně silná a velmi pevná a tvrdá. Potřebuješ vybít svou energii sportem, aktivní činností, seberealizací ideálně, dělat něco, co miluješ a co tě totálně vyšťaví. Protože to neděláš, otékají ti nohy… pokud nevíš, co dělat, sportuj do roztrhání těla než to najdeš. Podívej se na záznam webináře ze Zdravého bohatství: Jak dělat, co miluju, třeba ti to pomůže.

Tvou hlavní životní výzvou je ustupovat, nechat druhé takové, jací jsou, být spokojená s tím, jak se chovají, nerozčilovat se, nechtít druhé změnit. Učit se mluvit o tom, co se ti nelíbí, učit se pracovat s agresivitou. POdívej se na program Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Užívej dlouhodobě 3 polévkové lžíce Noni, pokud jsi měla na zánět ATB, tak probiotika AC Zymes (2-2-2 3 balení za sebou). Stravu bez chemie velmi čistou a bez živočišných produktů, ideálně podle své krevní skupiny. Žádné sladkosti, mléčné výrobky a bílou mouku. Začni u sebe 🙂
S láskou tvá empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře