Dotaz

Dobry den mam prozbu už tři roky se léčím s nadměrným množstvím žaludečních štáv ( neboly překyselení žaludku?) začaloto také nucením na zvracení ,pálení žáhy, to jsem však řešil Anacitem a samozřejmě se vše počase zhoršovalo až mě pálila žáha i ve spaní a začal jsem zvracet zelené štávy . Došel jsem k doktorovy na gastro a ten mi udělal vyšetření sondou a řekl že mám moc štáv v žaludku a že mám jíst malé porce několikrát deně vyhýbat se stresu (jsem řezník a rozvážim maso po školách v Praze) a předepsal mi OMEPRAZOL ,OMPRELEN 20mg.jednou až dvakrát deně jenže se stejně nějak necítím je pravda že to neni vždy je to takové houpavé . Jednou mě bolelo na pravo jednou zase záda vejš a níž a tak kolem břicha a žaludku , dokonce jsem minulý rok skončil v Motole v nemocnici se zánětem tlustého střeva , i doktoři po vyšetření kolonoskopií (dvakrát)byly u vitržení že se tak rychle hojím , mě po pěti dnech pustily domů . Nevim jestly to nemohlo být kvůly tomu že už tři roky se snažim omezovat v jídle a naučil jsem se pít léčivé čaje Rooibos , kvalitní zelené čaje , matchu ,kočičí dráp(peru),mate atd.ale sami nevěděli kde se ten zánět vzal , a jelikož se začínám zajímat o duchovní jako jsou meditace , kodování mysly , cvičení čchi-kung , ale ted momentálně nemůžu moc dělat protože mám už druhym měsícem zlomenou patu děkuji zaodpověd s pozdravem a uctou Michal Kraus 

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si článek Pálí vás žáha?
Najdete v něm nejen vysvětlení toho, proč léky na snížení kyselosti žaludku nemohou pomáhat a proč je vám stále hůř. Proč jste dostal zánět tlustého střeva, a proč vás bolí celé tělo – z překyselení, kdy vše v těle tuhne.
Tím, že jste začal pít léčivé čaje a změnil jste stravování, se stalo to, že vaše tělo se čistí. Každá očista s sebou nese i vedlejší negativní účinky – prostě když svinstvo odchází, příjemné to není 🙂 Proto já vždy současně s očistou doporučuju i něčím tělo podpořit, aby vedlejší účinky očisty nebyly tak silné. Většinou antioxidanty, což jsou látky, které sbírají uvolněné nečistoty a odvádí je z těla pryč.Jinak zlomeniny kostí jsou také výsledkem překyselení – ztrácíme totiž vápník.
Přečtěte si doporučení a všechny odkazy z článku výše. Pokud byse si nevěděl rady s výběrem doplňků, ozvěte se!
S láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?