Dotaz

Dobrý den,
už asi 2 měsíce mě trápí překyselený žaludek. Vždy se mi to po cca 14ti dnech uklidní a můžu normálně jíst. Jenomže se mi to vrací, začíná to pocitem na zvracení (to zažene Rennie). Pak po každém jídle jsem strašně těžká jako, kdybych měla v žaludku kámen. Občas mě po jídle žaludek bolí a pálí mě žáha. Taky jsem našla na jazyku u kořene bílý povlak. Vždycky když mi začíná být špatně od žaludku, mám i napětí v nohou jakoby mírný třes. Hned když si dám to Rennie do 10ti minut přejde úplně vše a je mi dobře jakoby se nic nestalo. Prosím Vás o radu, co by to mohlo být a jak se toho trvale zbavit. Brala jsem i Loseprazol, pomohl mi, ale vrátilo se mi to.
Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
žádný chemický lék vás nemůže vyléčit, jen potlačí příznak, nikdy nevyřeší příčinu, navíc má mnoho vedlejších nežádoucích účinků, které s jeho užíváním ani nikdo nespojuje – dostanete klidně další lék na tento vedlejší příznak, je to běžné. Představte si, že váš žaludek z nějakého důvodu produkuje víc kyselin, než by měl, tudíž vaše trávení je agresivnější, ostřejší. Zažitina ze žaludku z něj odchází do tenkého střeva mnohem víc nadopovaná žaludečními šťávami, v tenkém střevě dochází k největšímu vstřebávání látek z potravy do celého těla, a tak když se vstřebává takto kyselá zažitina, překyseluje se velmi rychle celé tělo. Překyselení tělo řeší zásadami (vápníkem a hořčíkem), které má uložené v tkáních, takže když eliminuje překyselení po jídle, dochází k rychlému úbytku vápníku s hořčíkem ze tkání a vás prostě brní celé tělo (nedostatek vápníku s hořčíkem způsobuje brnění a křeče, nervozitu a nestabilitu). Je to naprosto pochopitelné, co vaše tělo dělá – eliminuje překyselení.
A co se stane, když spolknete Rennie (důležité je přečíst si, co vlastně tohle je – je to anorganický vápník, chemický vápník, stejné vápno, které máte na zdi). Chemické minerální látky tělo neumí vstřebat, ale hlavně je neumí vyloučit! Takže když spolknete Rennie, zneutralizujete sice žaludeční kyseliny, takže se vám rychle uleví, ale to vápno zůstává (to je ten pocit těžkosti), a usazuje se – něco v žaludku, zárodek žaludečního vředu, něco jde dál do střev… paráda!
Takže je třeba naučit žaludek, aby nevytvářel tolik kyselin 🙂
Podívejte se, co vám říká žaludek duchovně, najdete tam i rady, co dělat s tělem. Pak se podívejte na očistu žaludku a na odkyselení organismu. Doporučila bych vám užívat vojtěšku Green Health, je to skutečný rostlinný zázrak, vyléčila už mnoho žaludečních i dvanácterníkových vředů a vůbec záněty v trávicím traktu – dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem, zapít. K ní bych přidala přírodní vápník s hořčíkem Strong Bones (1-1-1 po jídle). Bylinné čaje, které jsou v uvedených odkazech doporučené. Ze stravy je nutné vyřadit na dobu léčení, tj. 3 měsíce, veškeré mléčné výrobky, maso, uzeniny, sladkosti, bílou mouku. Snažit se jíst především zeleninové polévky, rýži, obilné kaše s medem.
Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se!
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře