Dotaz

Dobrý večer,
máte moooc super stránky, strašně ráda do nich koukám. Chtěla bych Vás poprosit o radu s problémem, se kterým si sama nevím rady. Mám problémy se sousedy, kteří bydlí pod námi,stále na nás buší že děti běhají apod. nedávno jsem měla opět nepříjemný rozhovor se sousedem, myslím že to asi není důležité rozebírat spíše můj postoj k tomuto problému,nedokážu to strávit stále na to musím myslet, nechce se mi tam ani domů, mám hrozné pocity, co tomu řeknou ostatní apod..

Cítím jak mi to bere zbytek sebevědomí,manžel je stále na cestách a já nemám žádnou oporu.po zdravotní stránce mám teď často střevní potíže,migrénu,ječné zrno, myslím že to s tím souvisí. Nemůžu se pohnout z místa stále to mám v hlavě a nevím si s tím rady, jsem z toho zoufalá, jiný by se tím nezabýval, a pro mě je to obrovský problém.

Prosím poraďte, předem děkuji za odpověď, mějte se moc hezky.

Odpověď

Dobrý den,

tato situace vás učí odpustit sama sobě 🙂

Je třeba se k tomu postavit následovně. Každý člověk dělá vše, jak nejlépe v dané chvíli umí, ale přitom vždy se najde někdo, komu se to nelíbí, a takhle to máme všichni bez výjimky. Vy i vaši sousedi. Vy se situaci s dětmi a hlukem, který dělají, snažíte řešit, jak nejlépe umíte (děti krotíte, aby aktivitu nepřeháněly), že to ale není dokonalé, aby byli sousedi spokojeni, již není vaše věc. Vy prostě děláte vše, jak nejlépe umíte. Neviňte se za něco, co nemůžete ovlivnit – děti prostě běhají, křičí, hrají si, dupou a skáčou, chovali se tak i vaši sousedé, když byly dětmi, jen na to zapomněli. Nesnažte se dělat věci lépe než je ve vašich silách, nejde to!

Pokud děti hlučí, když nejste doma a když přijdete, přijdou si sousedé stěžovat, zavolejte děti a ať to řeknou jim, vaše věc to přece není, a jasně to sousedům řekněte. Je to jejich společná věc, ne vaše! Sousedé vás trénují nevinit se za věci, které neovlivníte, a vy je také něčemu učíte, tak jim dejte tu možnost. Ostatně klid je povinné dodržovat mezi 22 – 6 hodinou, v ostatní čas je to jen otázka individuálního přístupu, takže se s tím nezabývejte. Stálým ustupováním si stejně oblibu sousedů nezajistíte.

Projděte si kurzem Soužít je láska, pomůže vám podívat se na situaci a vztahy jinak.

Z toho samozřejmě vyplývají vaše zdravotní potíže, podpořte své tělo, zbavte se jich, tělo vám následně pomůže vše zvládnout v mysli i reálné akci. Dopřejte si kůru na posílení psychiky a zbavení se stresu, posílíte své sebevědomí, uvidíte za měsíc, vše bude jinak:

Rhodiolin – sušená dužina rozchodnice růžové, rostliny, rostoucí v Tibetu, díky níž jsou místní lidé tak v pohodě. Podporuje totiž tělo v tvorbě adaptogenů na stress. Dávkování 1-1-0.

Stress B complex – vitamín, který přináší uklidnění a učí vás brát život s klidem a bez nervů. Dávkování 1-1-1.

Strong Bones (vápník s hořčíkem) – velmi důležité dva minerály, které pomáhají navozovat rovnováhu v těle (příjem – výdej), posilují nervová vlákna a proto výrazně uklidňují. Dávkování 1-1-2.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Nepijte žádné bublinkové vody, kávu, nejezte žádnou chemii. Kdyby vám něco nebylo jasné, ozvěte se.
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře