Dotaz

Rád bych se zeptal na problém, který mne již delší dobu trápí. Mám problém s močením. Po celý den(i po ránu), když jdu na malou mám příznaky močení prostatika.I když se mi chce hodně, moč neodtéká proudem, což bych považoval za normální, ale musím ji tlačit ven.Na urologii jsem již byl dali mi nějaké prášky, bohužel vůbec nepomohly. Pak jsem tam již nedocházel. Domnívám se, že v mém věku bych tyto problémy mít ještě nemusel. Rád bych znal Váš názor paní Matoušová. Jinak vám všem fandím tyto stránky jsou opravdu výjimečné.

Odpověď

Dobrý den,
potíže s prostatou mají svůj základ v hlavě, jako všechny nemoci. Ve starším věku mužů se objevují častěji proto, že své postoje neřeší delší dobu a tudíž se již natolik nakumulovaly, že jdou napovrch. Potíže s prostatou mají však dnes běžně 20-ti letí mladíci. Vždy jde o chybu ve vztahu k ženám. Muž, kterému je to dáno částečně biologicky, je lovec a velmi často loví i když má již doma svou stálou partnerku. Nejde jen o skutečný akt, může jít jen o myšlenky, nespokojenost v současném vztahu a nechuť ho řešit, setrvávání v něm z nějakého prospěchu, myšlenky na jiné ženy, útěk od té své. Nebo časté střídání partnerek bez toho, že by se muž snažil pochopit jejich nitro. Je nutné si uvědomit, že vše, co mi má nemoc říká, není žádné odsuzování, je to jen upozornění na chyby, které jsem dělal a které dělat nemám, co mám změnit. Někdo nechce přijmout skutečnosti, na které ukazuje jeho nemoc, protože se nechtějí ztotožnit se špatnými postoji, na které nemoc ukazuje. O tom to ale není. Jde o pochopení, ne o odsouzení. Tak to berte a snažte se přemýšlet, kde je chyba. Z hlediska těla bych rychle řešila. Jste velmi mladý na lékařské zákroky a léky. Je možné vše zvládnout přírodní cestou, respektive dostat se do pohody zpět.
Potíže, které popisujete, se zhoršují alkoholem, tudíž kromě dále uvedeného se snažte alkohol nyní vyloučit nebo velmi omezit. Ideální by bylo stravovat se podle své krevní skupiny. Rozhodně ale musíte vyloučit uzeniny, sýry, mléko, mléčné výrobky (pouze občas bílý jogurt), bublinkové limonády a minerálky, omezit velmi maso. Z těchto potravin totiž vznikají usazeniny v močových cestách a ledvinách. Hodně pít vodu s citronem, ta tyto usazeniny rozpouští.
Z potravních doplňků CaliVita doporučuji užívat:
Green Health = vojtěška (2-2-2) + Pure Yuka (2-0-2) – vždy si udělat tříměsíční kůru
Tyto rostliny rozpouští usazeniny. Je nutné hodně pít a užívat tyto produkty nalačno.
K tomu Pro-state Power (1-1-1) – speciální produkt na prostatu.
Očista je vždy delší záležitost, ale řeší potíže od základu. Až se stav zlepší, doporučím vám prevenci, aby jste opět za pár let nesklouzl zpět.
Pijte odpoledne bylinné čaje. Pokud budete chtít cokoliv dalšího dovysvětlit, jsem k dispozici.
Mějte se moc hezky a děkujeme za pochvalu stránek.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře