Dotaz

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu, jak postupovat při těchto problémech.Je mi 59 let, od 12 let jsem astmatička, od 24 let pobírám kortikoidy. Od této doby jsem mívala težké astmatické záchvaty každou noc od 3-5 hodin ráno. Ve 39 letech jsem dostala invalidní důchod. Postupem času se intenzita záchvatů zmírnila, dnes je prakticky nemám, zato přibily další zdravotní problémy. Neustálé kapání z nosu, kýchání (přestože nebyla odhalena alergie), neustálý průjem, únava, pocení, zelené hleny v krku a na průduškách. Poslední rok užívám Imunor, který tak nějak stabilizuje moje problémy. 1x za 3 týdny vypiju jednu dávku, ale ten týden co dávku nemám (rozpis dle lékaře) se opět projevují výšše popsané problémy. Často také mívám bolest v zádech v oblasti ledvin. Složení Imunoru jsou bílé prasečí krvinky. Mám dojem, že kdybych ho neužívala, tak už bych snad jen ležela, bez něj jsem úplně nemožná. Dá se s tím ještě něco dělat?
Děkuji za radu Jutta

Odpověď

Dobrý den,
mezi 3-5 hodinou ranní pracují naše plíce, jak to sedí.
Dlouhodobé užívání kortikoidů je zrádné. Kortikoidy tlumí náš imunitní systém, ten je složen z práce bílých krvinek a fungování naší vlastní mikroflory. Bílé krvinky pracují nejen v krvi, ale i v lymfě, kdě chytají tyhle umělé hormony, lymfa se plní a dochází k problémům s odvodem škodlivin, máme studené ruce a nohy, máme časté problémy s mandlemi, štítnou žlázou, jsme unaveni a překyselení, máme trávicí potíže, máme přetíženou slezinu a dostaneme každou nemoc, která kolem letí. A naše vlastní mikroflora je užíváním kortikoidů totálně vytlučená, sliznice nejen ve střevech, ale i všude jinde, i v nose, je bez ochrany – proto vám kape z nosu a máte průjem a jste zahleněná.
Samozřejmě cesta ven je, ale nebude to snadné a hned…
V této chvíli bych vám doporučila:
Nopalin – léčivý kaktus, který srovnává trávení, 2-2-2 na lačno.
AC Zymes – probiotika, která pomohou osídlit vaše sliznice, 2-2-2 na lačno.
Organic Noni – na odhlenění, posílení imunity, proti únavě
Liquid Chloropyhyll – odkyseluje a čistí lymfu, 3 čajové lžičky denně naředěné ve vodě.
Až se spraví trávení a imunita, bylo by vhodné promluvit s vaším lékařem o postupném vysazování hormonů. Je však třeba před tím začít s kůrou na odstranění příčiny astmatu, tj. doplnit tělo především minerály.
Podívejte se na odkyselení a řiďte se radami ke stravování. V každém případě je třeba vyřadit všechny sladkosti, cukr, bílou mouku a mléčné výrobky.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře