Dotaz

Dobrý den,

na radu maminky, která zde dostala radu která jí pomohla se zbavit svých problémů, 

prosím též o radu na tyto problémy – 

Renáta – 

zhoršující se zrak, pocity jakoby nějakého smítka v oku, pálení očí. Nevolnosti, pálení žáhy, bolest břicha na pravé straně, nafouklé břicho, nadýmání. Slepák a výsledky krve vše v pořádku dle praktického lékaře. 

Jan – 

vysoký tlak. Srdce krev všechna vyšetření v naprostém pořádku, sportuje a cvičí, stresové zaměstnání 🙂 bohužel, klidná povaha, když se rozčílí, tak to už musí být. V mládí problémy s ledvinami (velice časté koliky a kameny). Nyní kameny jednou za rok. 

Jsem si vědoma toho, že tělo dává najevo problémy, neboť má nemocnou duši, ale co je našim duším netuším. 

Děkuji R. 

Odpověď

Dobrý den,
Renata má problém se žlučníkem a přetíženými játry, přečtěte si další diagnostické znaky. Přečtěte si i duchovní příčinu vašich potíží, hlavní důvodem je nespokojenost a o přírodním léčení.
Program AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, který se týká vašich potíží je Tolerovat je láska.
Z doplňků stravy, které doporučuji k léčení, je Nopalin (2-2-2) na spravení trávení žlučníku + Silymarin Plus (0-2-2) na regeneraci jater – oči jsou kontrolkou jater + Lutein Plus (0-2-2) – antioxidant, čistící oči + popíjet Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček denně do vody naředit, popíjet).

Janovy potíže s tlakem mají příčinu právě v přetížených ledvinách, je třeba zbavit se kamenů, jinak se bude tlak zhoršovat dál.  Ať si přečte o ledvinových kamenech, je tam i proklik na přírodní léčbu do našeho shopu. Z doporučených produktů bych vybrala Liquid Chlorophyll (5 čajových lžiček denně) + Pure Juka (2-2-2 hodně zapít) + Mega qProtect (1-1-1) na odstraňování rozmydlených kamenů jukou z těla pryč + Mega Co Q10 (1 dopoledne) na podporu srdce.

Ze stravy vyloučit všechny mléčné výrobky, cukr, sladkosti, obyčejné pečivo (jíst pouze kváskové), uzeniny, z masa pouze krůtu, kvalitní kuře, ryby. Jíst převážně zeleninu, ovoce, rýži, co nejvíce odlehčit stravu, zvýšit pitný režim. Doporučuji pořídit si Aquarion, filtr na vodu, který umí vytvořit zásaditou vodu (pro ledviny naprosto stěžejní, rozměkčuje zatvrdliny).

Vydržte 3 měsíce, uvidíte, jaké změny se stanou. Pak se ozvěte.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře