Dotaz

Dobrý den,
je mi 36 let a mám za sebou onkologickou léčbu čípku děložního. Absolvovala jsem ozařování a chemoterapii. Chemoterapii jsem v polovině plánovaných cyklů odmítla, protože ji mé tělo odmítalo zvládat. V současné době trpím lymfatickým otokem levé nohy. Lékař mi na základě zvýšených tumorových markerů v krvi sdělil, že nemoc pokračuje. Pravděpodobně mi navrhnou další ozařování. Mám šanci vyléčit se i bez ozařování a chemoterapie? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
jiné řešení než chemoterapie a ozařování možné je. Pokud se pro něj rozhodnete, je potřeba vyburcovat vlastní síly organismu podpůrnými přírodními preparáty, zásadně změnit stravu a také by bylo dobré osobně si popovídat a rozebrat situaci, proč se tak děje.
Doporučuji:
Culevit – 10×1 tabletu – je komplexní preparát na podporu imunitního systému
Noni – 5×1 lžíci – tekutý přípravek z tropického ovoce, který má výborné účinky na posílení imunity, detoxikaci organismu a povzbuzení psychiky
MegaProtect – 3×1 tabletu – silný antioxidant, chytající škodliviny v těle
ImmunAid – 3×2 tablety – sušená rostlina Kočičí dráp, která podporuje funkci bílých krvinek a pomáhá jejich rozmnožování.
Ocean 21 – 3×1 lžíci – tekutý přípravek s výtažky z mořských řas, který podporuje imunitní systém a metabolismus, rozhýbává lymfu, zbaví vás otoků.
Bylinné aje 2-3 litry denně.
Co nejvíce zjednodušit stravu – pouze rýži, blanšírovanou zeleninu, zeleninové polévky, takto minimálně 3 měsíce – žádné maso, uzeniny, mléčné výrobky, sladkosti, cukr, kávu. Rozhodnout se musíte sama. Pokud byste potřebovala osobní rozbor své situace, proč to tak máte a co máte změnit, ráda udělám.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře