Dotaz

Dobrý den,

pisem ohľadne kamaráta ktorý ma problém asi s refluxom a lekári mu nevedia pomôcť. Jeho problém spočíva v tom že pri jedení musí piť vodu aby sa mu to jedlo nezaseklo niekde v hrdle. Obcas sa mu to stane tak či tak a vtedy ma problém. Tvrdí že cíti niečo v hrdle ako ho ti tlačí až niekde na hrudi a vtedy nevie polknut ani len sliny. Ak sa napije vody tak buď tú vodu nedokáže prehltnúť alebo sa mu zasekne v hrdle a neide ani dnu ani von a začne sa dusiť až nevie dýchať. V panike potom ta voda z neho vyletí alebo to čo má zaseknutá v hrdle sa otvorí a voda stečie do žalúdka. Nasledne sa vyzvracia a už je dobré. Lenze nejaký čas nie je schopný jesť ani piť lebo sa boji. Prosi o pomoc pretože lekári nevedia čo mu môže byť.

Mimo to má dosť silnú osteoporózu , problémy ráno zo stolicou a často sa mu točí v hlave, má neustály zapal trojklanneho nervu.

Velmi pekné prosí o pomoc ak je to možné

dakujem…

Odpověď

Dobrý den,

já bych to viděla na problém, který je napsaný až na konci – vše začíná u tlustého střeva. Jde o to, že pokud funguje špatně vyprazdňování, dochází k poškozování peristaltiky celého trávicího traktu. Tlusté střevo díky nedokonalému vyprazdňování nebo dokonce zácpě, se stává zatuhlou nepružnou „trubkou“, kterou zažitina pouze prochází tím, že ji vytlačuje další potrava shora laicky řečeno. Pak dochází často k dalšímu posunu celého problému a to k úporným průjmům, kdy strava tělem pouze prolétne, protože prostě střeva jsou nepružná, tuhá. Dlouho neřešený problém s tlustým střevem vlastně znepružní postupně celý trávicí trakt až nahoru k jícnu. Je to všechno spojené. Ve chvíli, kdy začnete kousat potravu, rozběhne se peristaltika celého trávicího traktu a tak se připravuje na příjem potravy. A tady bych viděla obrácený – destruktivní – postup. Klasický reflux je o vracení už spolknuté potravy ze žaludku zpět do jícnu, tady jde o problém v samotném jícnu, v jeho nepružnosti a zatuhnosti.

Takto bych to vnímala i z pohledu duchovního, protože váš přítel je 6 Kov, kam patří nejohroženější jeho orgány tlusté střevo a plíce, a téma minulosti a odpuštění. Souvislost vidím i v jeho dvou šestkách v datu narození – což je silná rodinná karma, která se často projevuje tím, že lpíme na rodině a to do takové míry, že ji potřebujeme ztratit, mít v rodině tak velké problémy, abych ji přestali potřebovat a začali žít především svůj nezávislý život, bez lpění na těch druhých, postavili sebe na první místo. K tomu má dvě izolované sedmičky, což je problém nevyjadřování svých pocitů, drží všechno v sobě v zájmu toho, aby nebyly problémy, ale dusí se tím, co musí vylézt ústy, takže by se měl učit jasně chlapsky říci, co NE.

Pro jeho životní úkol odpustit a vypustit, jasně říci, je program Odpustit je láska.

Ze špatného trávení a hlavně vyprazdňování vyplývá problém se záněty – zánět trojklanného nervu. Přestat sloužit druhým a postavit se za sebe. Tady je článek pro muže, jak si vzít zpět svou mužskou sílu: 7 kopanců pro muže. Z překyselení těla vyplývá nedostatek minerálních látek, protože naše tělo zezásaďuje krev uloženým vápníkem z kostí a z toho plyne osteoporoza, problémy s psychikou, strachem, panikou, a nestabilita a nepevnost v mužské roli.

Doporučuji toto:

probiotika ProbioBalance – s každým jídlem 2 tbl. rozkousat + Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do vody a tím zapíjet jídlo (nebo si pořídit Aquarion (je teď s akční nabídkou) a pít zásaditou vodu kvůli odkyselení i zánětům) + Nordic Pure Omega – 1 lžičku před každým jídlem + Liquid C – 1 lžičku také před každým jídlem

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je třeba dostatečně pít čistou vodu, dostat se na min. 3 litry, hýbat se, hodně pracovat fyzicky, je třeba aktivovat, Kovy potřebují ventilovat svou uzavřenou energii prací. Doporučuji zdravé stravování – viz naše zásady.

Toto by mělo pomoci rozvolnit jícen a začít spravovat tlusté střevo. Takto 3 měsíce a pak ať se mi ozve, jak to vypadá.

Přeju odvahu a sílu – začít!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce
Omega 3: Pro zdravé cévy a srdce

Přípravek CaliVita Omega 3 obsahuje vysoké dávky mastných kyselin omega 3 (EPA-DHA), které jsou získány z rybího tuku molekulární destilací. Jeho účinné látky přispívají ke snazšímu udržení normální hladiny krevních tuků a krevního tlaku, snižují zánětlivost, napomáhají normální činnosti nervového systému a mozku a podporují zrak.

Detail produktu

Komentáře