Dotaz

Milá Miluško, obracím se na Tebe s prosbou o rozbor dle A9P mého syna.

Dlouho o tomto přemýšlím, abych ho pochopila a uměla s ním vycházet a jednat. Na Empatii si základní dokážu najit, ale jde mi spíše o čtení mezi řádky. Děti máme tři, ale prostřední dítko, syn, je trochu odlišný. Obě děti starší i nejmladší se narodily přirozenou cestou, tak jak samy chtely na svět přijít. Pozvolný porod (odtok plod.vody a postupně se porod rozběhl). Kdežto prostřední se narodil o měsíc dřív. Vse začalo jako vzdy, odtok plod.vody a 2 dny se nedelo nic a třetí den uz byl porod vyvolán a do 2 hodin byl syn na svete. Dříve se na svět dral asi kvůli mně, stresem, protoze jsme se museli rozloučit s pejskem (kvůli stáří a nemoci jsme byli nuceni ho nechat uspat) A syn se vlastně na svět ozyval hned druhy den po tomto rozloučení. Byl i hodně plačtivý. Čísla v mřížce má 1111, 22, 4, 9. A je 4 dřevo (stejně jako manžel a nejstarší syn, ja jsem 2 země – cisla 111,7,88,9. Občas je to s ním těžké, nevim jak k němu pristupovat. Je ve znamení štíra. Podle A9P jsem spoustu věcí pochopila, to jaky je. I ostatní členové rodiny a tak nejak jak k nim pristupovat. Ale u syna, na ktereho se ptam, dost tápu.
Budu tedy ráda za pár slov navíc. Děkuji za odpověď 🙂

Odpověď

Ahoj,

tvůj syn je tvým učitelem, dalším za manželem a starším synem. Ty o sobě víš, že jsi velmi silná mužská energie, takže tvým životním úkolem je učit se být ženou, fungovat žensky. Dřeva jsem velmi nespokojené energie, které vidí všude problémy, které si zatvrzele lpí na svých názorech, které nejde příliš přesvědčit mužskými prostředky. Dřeva neslyší rozumové argumenty, ale vnímají vodní prvek (proto podle energetické růžice je podporou pro Dřevo Voda – energetická růžice tady).

Energie vody nese ženskou energii, takže jediná cesta, která bude změkčovat tvého syna, je přes ženskou energii, přes ženské vlastnosti, přes ženskou měkkost, plynutí, žádné hradby, překážky, příkazy, přinucení, ale ženská komunikace. Ty jako 2 Země musíš ve vztahu ke svému synovi – ale i ke svému muži a druhému synovi prvku Dřevo – „vplout“ do prvku Voda, a odtud ovlivňovat Dřeva. Zalévat, podporovat, naslouchat, dovolit, ať si dělají, co chtějí, zalévat a nechat růst.

Energie tvého syna je neskutečně silná – stejně jako tvoje. Je třeba se vzdát výchovných vzorců, které znáš a které ti fungují, a začít používat vzorce nových vztahů – přestat lpět na tom, že tvé děti snad potřebují tvou výchovu 🙂 Je pro tebe důležité přestat lpět na tom, že jsi nějak zodpovědná za své děti, pustit je a nelpět na nich, přijmout, že oni si tě vybraly a ty se od nich můžeš poučit.

Tvé děti potřebují jen tvůj vzor, potřebují volnost a vidět, že ty žiješ život, který tě baví a který miluješ. Tvůj syn nebude slyšet na žádná slova, jediné, čím ho upoutáš, je, že se bude dívat na tebe a začne se tě sám ptát. Tvůj syn tě bude pozorovat, jak v praxi realizuješ svou sílu, jak uplatňuješ mužskou energii, jak tvoříš to, co miluješ, a pak to bude dělat taky. Zaměstnej sebe a on se zaměstná taky. Začni mluvit žensky, otevři své nitro, mluv o tom, co tě trápí, a on začne mluvit taky. Komunikuj s ním přes činnosti, přes hru, buď mu k dispozici, pokud tě přizve, jen buď a buď s ním.

Silná energie tvého syna musí jít ven činností, pokud se tato energie nevyventiluje ven, projeví se negativně jako zlost, zatvrzelost, ale i deprese, smutek a uzavření se do sebe. Je třeba tuto energii dávat ven přes tělo (stejně jako to musíš dělat ty :-)). Je ohromně důležité zachovat rovnováhu mezi láskou a hranicemi, které si musíš nastavit, ale to půjde snadno, když přijmeš, že tvé děti jsou u tebe jako na návštěvě a že ve tvém životě jde o tebe. Pak nedovolíš nikomu překračovat své hranice a s láskou je vymezíš.

Jdeš dobře cestou Žena je láska, že jsi v KRUHU, viděla jsi všechna videa o dětech?

To tam vidím já…

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře