Dotaz

Hezký den
prosím vás obracím se k vám o radu.před 2 lety se mi roztrhla dírka u levého ucha.Jako kdyby mi to někdo během okamžiku rozstřihnul nůžkama.Včera ráno jsem se probudila a v postely jsem měla naušnici z pravého ucha.Dívám se a i dírka v pravém uchu rozstřižená, takže ted mám oba boltce roztržené.Tohle je mi záhada, ještě u nikoho jsem to neslyšela.Hledám příčinu, protože vím, že náhody nejsou.Nic mě prostě nenapadá.Žiji v pohodě, žádné nemoci nemám a když se mi něco objeví,tak se to snažím rozklíčovat podle – nemoc jako výkřik duše.Ale v tomto případě mě nic nenapadá.Nosila jsem naušnice od 17 let,takže ted to je 30 let.žádné těžké naušnice nenosím, jednoduché.Byla bych ráda , kdyby jste mi mohli napsat co vás napadlo, nebo ukázat směr, kde hledat.
Děkuji Marie

Odpověď

Dobrý den,
ušní boltec je pasivní přijímací orgán informací od druhých lidí, od života. Je to ukazatel našich vztahů se vším kolem, je kontrolkou ledvin. Je naprosto lhostejné, zda nám “nemoc” přichází pomalu, nebo to přijde rychle – někdy to je proto, že potřebujeme rychlé nakopnutí a rychlé zastavení, protože jsme na hraně, někdy to je proto, že jsme schopni rychle vše zanalyzovat.
Takže běžte cestou k pochopení a zlepšování našich vztahů – není náhoda, že začíná období vztahů a ledvin a my spouštíme kurz o vztazích Soužít je láska 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?