Dotaz

Dobrý den,

‚doktor‘ partnerovi stále předepisuje rytmonorm, přestože tvrdí, že je zdravý, ale prý pro jistotu preventivně….

Má za sebou dvě kardio verze (2018 a 2020)

Chci, aby to vysadil, podle mě mu to více škodí, partner si to také myslí, a chce taky, ale trochu se toho bojí…

Máte prosím zkušenost s tím jak Rytmonorm bezpečně vysadit?

Žádné další léky nebere, v roce 2000 havárie auta, kdy přišel o 2 kamarády a sám málem přišel o život, několik operací v té době, neměl chodit, silou vůle se z toho dostal.

Muzikant, náročný noční život, rád si dá pivo.

Děkuji moc

Odpověď

Dobrý den,

je otázkou, zda jste ochotni pro své zdraví něco udělat sami, zda máte odvahu a sílu starat se o své tělo preventivně a něco do svého zdraví investovat. Protože pokud užíváme nějaké léky, tak než je vysadíme, musíme určitou dobu společně s nimi přidávat přírodní léčbu a teprve po min. 3 měsících léky vysazovat. Přírodní léčba není nahrazení chemické léčby, ale úplně jiný přístup ke zdraví a životu vůbec. Přečtěte si článek Přírodní versus chemické léčení a Přírodní léčení.

Lék, který váš muž užívá, se dává na stabilizaci srdečního rytmu, zrychlený tep – tachykardii. Ať si váš muž přečte duchovní příčinu a popřemýšlí. Jde o problém hnát se na plný plyn dopředu a ani chvíli nespočinout v klidu a tichu, neschopnost radovat se z běžných drobných maličkostí, chtít víc. Je pro něj kurz Radovat se je láska, ať si ho projde.

A pro tělo doporučuji:

Mega Coenzym Q 10 1-1-0 + Stress Management B komplex 1-1-1 + Magnezi B6 1-1-1 + Rhodiolin 2-2-2

Takto 3 měsíce a pak se ozvěte, zda bude manžel odvážnější, klidnější a rozhodnutý vysadit lék. Domluvíme se, jak dál.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je nutné vyřadit ze stravy mléčné výrobky a uzeniny, věnovat se zdravé stravě, protože jeho potíže vychází od tlustého střeva, proto to, co vkládá do úst je zásadní, stejně jako pravidelná stolice.

Jinak pro vás důležitá rada – věnujte se sobě, nastupte ženskou cestu – Jste léčitelka, uzdravujte, začněte s přírodní léčbou a podporou svého těla nejprve u sebe. Žena je inspirací pro muže, ale musí pro sebe něco dělat, nejen radit, co má on. Projděte si minikurzík Jak mít zdravou rodinu.

Žádný strach, vše půjde ♡

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla
Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla

Mega CoQ10 Plus, přípravek s vysokou dávkou CoQ10, který je tvořen antioxidačním triem betakaroten – vitamin E – selen, doporučujeme jak pro prevenci, tak jako doplněk k terapii. Díky užívání vysokých dávek CoQ10 budete mít nejen pocit, že sršíte energií, ale také to může přispět k normalizaci vašeho krevního tlaku, k udržení zdraví vašeho srdce a očí, zachování vašich mentálních schopností a může dojít i k výraznému zlepšení při prevenci záchvatů migrény a zvýšení vaší potence.*

Detail produktu

Komentáře