Dotaz

Dobrý den,

mám na vás dotaz ohledně alergie co se mi v posledním týdnu rozjela. Jedná se o sennou rýmu.

Někdy se mi špatně dýchá jen když například sedím. V minulosti jsem prodělal mononukleózu asi 4 roky nazpět a k té mononukleóze se přidal zánět kloubů, jaterní testy v té době nebyly moc dobré, ale vše jsem zvládl a uzdravil se. (toto info dávám, kdyby to s tím něják souviselo)

Jako masér jsem v minulosti měl co dělat abych udýchal masáže, které jsem masíroval. Dále ekzém na obličeji se mi o moc vyčistil, což je plus pro mne. (když jdu například ze sauny ekzém by byl vidět hodně) Někdy když vstanu zamotá se mi hlava nejspíše to má souvislost s tím že mi před půl rokem mi byl naměřen vysoký krevní tlak. 

Chci se vás zeptat co mám podniknout za další krok, ještě bych chtěl zmínit, že po maturitních zkouškách před 2 lety jsem přibral na 102 kg a má výska je 185 cm a mezi prsty na noze konkrétně mezi malíčkem a prsteníčkem na obou nohách na pravé vice se mi objevila, již před delší dobou plíseń, doslech jsem se, že je to zóna uší (něco nechci slyšet)

Děkuji za odpoved’, se srdečným pozdravem Daniel

Odpověď

Dobrý den,

podle Astrologie 9 planet jste 2 Země – viz energetická růžice – kam patří orgány žaludek, slezina a slinivka. Protože máte velmi silnou rovinu energie, potřebujete se cítit platným, užitečný, potřebujete se realizovat v tom, co milujete dělat. Pokud masírujete, je to skvělá práce pro vás, umíte se vcítit do druhých lidí, porozumět jim  (máte dvojku), ale málo, co se týká vydané energie, je třeba sportovat do roztrhání těla – nebo podnikat, vymýšlet projekty a realizovat je. K masážím si přidejte pořádání nějakých seminářů, kurzů, obchodujte s produkty CaliVita, něco v pomoci druhým prostě přidejte. 2 Země potřebuje dělat práci, kterou miluje, dejte do toho víc vervy.

Z nevyventilované energie, která ve vás zůstává, jste překyselený, přetěžujete své sliznice, zbavujete se vápníku a berete energii svému srdci. Více zdravotních souvislostí celostně se můžete dozvědět v naší knížce Základy celostního zdraví nebo na webu Základů…

Doporučuji vám podívat se na očistu vašich nejdůležitějších orgánů – žaludek a slinivka sleizna a lymfatiký systém, a současně na Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je to program pro váš prvek Země.

Doporučuji vám toto:

Liquid Chlorophyll na odkyselení (3 lžičky denně do vody, popíjet) + AC Zymes  (2-2-2) + Strong Bones – vápník s hořčíkem (2-2-2) na stabilizaci alergických reakcí.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto bych to viděla do září, pak bych pokračovala základními očistami podle růžice – podzim tlusté střevo, zima ledviny až k jaru a játrům a zakončit celé kolečko podporou srdce. Příští rok byste mohl být bez alergie.

Držte se a pusťte se do toho!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře