Dotaz

Dobry den,
chtel bych Vas pozadat o radu pro meho syna. Je mu 10 let a hraje zavodne hokej, letos v zari mel uraz na kole a prisel o slezinu. Zacli jsme trenovat od noveho roku a uz byl 3tydny nemocen, mam obavy aby k vuli schazejici slezine nebyl casto nemocen. Muzete mi prosim doporucit prirodni preparaty, ktere by mu pomohli k jeho lepsi imunite. Predem Vam dekuji za odpoved.

Odpověď

Dobrý den,
slezina je zodpovědná za kvalitu našeho imunitního systému, protože čistí lymfatický systém, odvádí z těla chemické látky a barviva, které jíme spolu s potravinami a podílí se na krvetvorbě tím, že odstraňuje z krve staré červené krvinky. Pokud už se tak stalo, že váš syn o ni přišel, pak vězte, že již stále budete muset jeho imunitu posilovat co nejčistšími přírodními preparáty a také vhodnou stravou dbát na to, aby se do těla nedostaly žádné škodliviny. Tělo vašeho syna se nedokáže s určitými potravinami už vůbec vypořádat. Především jsou to všechny chemické látky v potravinách – nesmí jíst žádné cukrovinky, sladkosti, bonbóny, žádné sladké barvené limonády. Měl by zkrátka vynechat vše, kde najdete tzv. éčka (některá nevadí, je dost problém se v tom orientovat, doporučuji vám brožuru Co nám tají výrobci potravin, tam krásně přehledně najdete, která Ečka vyloučit). Slezina také filtruje bílou barvu z potravin, tudíž by váš syn neměl nic bílého – bílou mouku, bílou rýži, žádné sýry, mléčné výrobky, mléko, dočasně bych vyloučila také sojové výrobky a sojové mléko (k tomu bych se vrátila, ale až nejdříve za půl roku, až se váš syn „vyhrabe“ z nejhoršího).
Asi se ptáte, co tedy má jíst? Musíte mu vše důkladně vysvětlit, je to pro něj jeho celoživotní úkol, ve kterém mu budete teď pomáhat vy, ale musí se připravit na to, že se bude muset starat také sám.
Takže: ovoce, zelenina neomezeně, celozrnné pečivo (žitné), celozrnnou rýži, obiloviny (ovesné vločky, jáhly, pohanku /pokud není krevní skupina B/), krůtu, ryby (často), máslo obyčejné (kostku), pít ředěné džusy nebo čistou vodu s citronem, žádné uzeniny!!!
Z podpůrných preparátů bych doporučila Ocean 21 užívat 1-2 lžíce minimálně 1/2 roku. Je to tekutý přípravek s výtažky z mořských řas se zvláštní rostlinou, která stimuluje imunitní systém. Tento přípravek podporuje cirkulaci krve i lymfy, tudíž pomáhá odvodu zplodin z organismu. Také stimuluje tělo k rychlejší krvetvorbě, tudíž opět velmi vhodné. K tomu bych na 3 měsíce přidala ImmunAid 2 kapsle denně. Poté bychom viděli, jak se syn cítí a jak to s ním vypadá a řešili jeho stav dále. Určitě bude potřebovat podporu již stále, uvidíme, jak ho výše uvedené preparáty postaví na nohy.
Krásné jarní dny.
Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře