Dotaz

Dobrý den, již několik měsíců si pročítám Vaše stránky a využívám Vaše rady k pochopení svých životních situací a zdravotních potíží. Moc děkuji. Vaše odpověď na dotaz č. 060157 je to co mě nutí obrátit se na Vás, zda by jste mi mohli pomoci sestavit vhodné preparáty pro očistu těla. Dle data narození bych měla mít nadbytek energie, ale ta mi již několik let chybí. Již vím, že je to odraz chybných vzorců (před půl rokem jsem začala pracovat na tom, aby patřily minulosti), které jsem žila. Za tu dobu co jsem žila jako „oběť nespravedlivého osudu“ se mi podařilo dopracovat se k řadě zdravotních potíží, které se vzájemně prolínají (snížená funkce štítné žlázy, časté angíny, zaplísnění organismu, včetně alergických projevů na plísně v ovzduší, padání vlasů, borelióza). Ráda bych proto podpořila svou očistu duševní i očistou hmotného těla za pomoci Vámi doporučených preparátů. Děkuji předem za Vaši odpověď.

Odpověď

Krásný den,
klíčovým slovem, který vás charakterizuje, je účastenství. Jste člověk, který každému velmi rád pomáhá, obzvlášť rodina je pro vás posvátná, pro ni uděláte cokoliv. Ovšem máte svou představu, jak by měla fungovat a maličko tvrdošíjně na ní lpíte, těžko totiž přijímáte názory druhých, vše si musíte projít a zkusit sama, a pak své názory a představy měníte. Ale je jasné, že okolí vás trénuje změnit své postoje, a proto „neposlouchá“. A vy, v zájmu zachování harmonie (nesnášíte konflikty a už vůbec ne v rodině), ustupujete. Přitom ale to není ústup z důvodu pochopení, ale z donucení. Ustupovat totiž není především pro ženu s osmičkou v datu narození vůbec špatný „výcvik“, naopak je to v podstatě jediná cesta, jak pochopit své ženství – teprve když mne zatlačí do kouta, pochopím svou sílu 🙂 A tak jste ustupovala, místo toho, abyste správnými slovy komunikovala, tak jste se přehltila „nespravedlnostmi“ a téměř se jimi udusila. Proto necítíte žádnou energii, které byste skutečně při respektování jistých zákonů, měla dost, ale vy jste se ubila sama… Vaším prvořadým úkolem je komunikace o svých citech, je třeba vyjadřovat své pocity stylem: „Mám radost, když…, Trápí mě, že… Mám strach z toho…. Jsem smutná, když…. Potěšilo by mě, kdyby….“ Tak využijete svůj potenciál energie a nebudete narážet na barikády, ale uvidíte, jak vztahy krásně poplynou.
Je třeba rozhýbat a vyčistit svou lymfu, díky tomu máte špatně fungující štítnou žlázu a jste unavená.
A co bych doporučila na podporu těla:
Liquid Chlorophyll – zelený tekutý chlorofyl z vojtěšky, který neutralizuje kyselé prostředí našeho těla, tudíž nedovolí plísním a kvasinkám, aby se množily, účinně detoxikuje, dávkování 3 čajové lžičky denně vždy v něčem naředěné.
Ocean 21 – opět tekutý produkt, v aloe rozpuštěné výtažky z mořských řas, ty stahují z těla nečistoty a tím zrychlují tok lymfy, která se čistí (zanesená lymfa je hlavní příčinou potíží se štítnou žlázou a angín), dávkování 3 polévkové lžíce denně.
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, která je základem pro kvalitní imunitní systém a dále udržuje na našich sliznicích harmonii ve všech mikroorganismech, které v sobě máme, nedovolí přemnožení nepříznivých, dávkování 2-0-2 nalačno pouze 2 balení (nebo se domluvíme).
New Life – sice nejste těhotná ani kojící, ale rozhodně potřebujete dávky vitamínů a minerálů pro dva, což je možné najít v tomto produktu, na podporu vlasů, proti překyselení, na podporu funkce štítné žlázy, dávkování 1-1-1 po jídle.
C 1000 – základní antioxidant, užívat trvale 1 ráno, při potížích 3tbl.
Super Soya Lecithin – základní produkt na regeneraci jater, tudíž podporu růstu vlasů, dávkování 2-2-2 pokaždé zapít jaterní čajem a k tomu spolknout 1 polévkovou lžíci Ostropestřce mariánského mletého s troškou glukopuru (hroznového cukru).
A přes den střídat bylinné čaje. Snažte se stravovat podle své krevní skupiny, rozhodně se snažte dodržovat zásadu, čím méně kombinací, tím lépe stravitelné. Rozhodně žádné cukry a sladkosti, žádné mléčné výrobky (nahraďte sojovými – sojové mléko, tofu, tempeh,…), žádné uzeniny, žádnou bílou mouku. Vše lze nahradit, chce to hledat. Inspirovat se můžete v sekci Strava. Možná se vám to zdá příliš, ale mně ne 🙂 Klidně bych přidala ještě něco na játra a nebo nechala jejich podporu na potom…. Budu vás ráda vést, pokud se rozhodnete. S většinou lidiček, kteří se do svého zdraví pouští, jsem v kontaktu a společně měníme, kombinujeme a radíme se, nic totiž netrvá měsíc… Opatrujte se též
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře